Najmłodsi rywalizowali w Reńskiej Wsi. Turniej „Bawi nas piłka”. FOTOREPORTAŻ

3

Reńska Wieś byłą gospodarzem kolejnego turnieju z cyklu „Bawi nas piłka”. Na stadionie miejscowego Śląska rywalizowały aż 23 zespołów w trzech kategoriach wiekowych.

Na turnieju rywalizowały zespoły z kategorii skrzatów, orlików i żaków. Łącznie w Reńskiej Wsi pojawiły się 23 zespoły z 10 klubów powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Spotkania były rozgrywane równolegle na płycie głównej boiska i orliku, a ważniejsza od wyników rywalizacji była dobra zabawa. FOTOREPORTAŻ:

3 KOMENTARZE

  1. Super. Szkoda tylko, że autor zdjęć nie przeszedł się po całym obiekcie i nie porobił fotek też tym młodszym dzieciakom które też rozgrywały zawody – skrzatom i żakom.

  2. „Na stadionie miejscowego Śląska rywalizowało aż 23 zespołów” – Panie Natyna, musiała być w sobotę niezła biba, skoro Pan jeszcze nie wytrzeźwiał… Taki babol na raptem pięć zdań spłodzonych w bólu.

  3. Skoro już nie publikujecie (nie wiedzieć czemu) komentarza, to chociaż poprawcie też ten drugi błąd! Powinno być: „23 zespoły”, a nie „23 zespołów”. Rany, oczy bolą…

Skomentuj