Najlepsze siatkarki plażowe Opolszczyzny rywalizowały w Kędzierzynie-Koźlu. ZDJĘCIA

4

Kędzierzyn-Koźle od kilku lat jest gospodarzem turnieju finałowego zawodów Grand Prix organizowanych przez Opolski Związek Piłki Siatkowej.

Uczestnicy przez cały cykl zawodów zbierali punkty, a liderzy rankingów najważniejsze mecze ponownie rozegrali na piaszczystych boiskach stadionu „Kuźniczka”. Wśród uczestników dzisiejszych zmagań nie zabrakło reprezentantek Kędzierzyna-Koźla. Jutro do finałowej rywalizacji przystąpią panowie.

Organizatorem turnieju finałowego był Opolski Związek Piłki Siatkowej wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Honorowy patronat objęła prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska.

W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn. Zwycięstwo przypadło w udziale duetowi Joanna Rejno/Paulina Sobolewska, drugie miejsce zajęła para Agata Józefowicz/Joanna
Moczko Knapiak. Na najniższym stopniu podium stanęły Julia Warwas i Kristina Krok.

W niedzielę odbył się turniej mężczyzn. Pierwsze miejsce na podium przypadło parze Damian Pilichowski/Mikołaj Sarnecki z Kędzierzyna-Koźla, drugie miejsce duet Szymon Bąk/Damian Fijak, a na najniższym miejscu na podium stanęli Tomasz Ciach i Gracjan Sachnik.

4 KOMENTARZE

    • Jakbyś też czytał a nie oglądał tylko zdjęcia (swoją drogą ładne) to byś wiedział, że: Jutro do finałowej rywalizacji przystąpią panowie. Czyli zdjęć panów możesz spodziewać się dziś wieczorem albo jutro.

  1. Czy na terenie byłego lodowiska na osiedlu Azoty, nie można by stworzyć profesjonalnej „piaskownicy” dla tego typu siatkówki plażowej ? To miejsce, jest od lat niezagospodarowane i aż się prosi o remont.
    Osiedle Azoty, mogłyby być wizytówką siatkówki w Polsce :)))

Skomentuj