Nagrody prezydenta dla nauczycieli miejskich szkół i przedszkoli. Uroczysta gala. ZDJĘCIA

10

Aż 27. nauczycieli z publicznych przedszkoli i szkół podstawowych zostało uhonorowanych nagrodami prezydenta miasta. Wyróżniający się pedagodzy z Kędzierzyna-Koźla odebrali je podczas uroczystej gali w Domu Kultury „Koźle” z rąk Sabiny Nowosielskiej.

Nagrody nie przypadkowo zostały przyznane w okolicy Dnia Edukacji Narodowej. To kolejny powód do świętowania i docenienia naszych nauczycieli. Życzenia i podziękowania laureatom wraz z prezydent miasta złożyli także jej zastępca Wojciech Jagiełło, kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Bożena Jankowska oraz przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Andrzej Kopacki. Uroczystość uświetniły występy maluchów z Publicznego Przedszkola nr 22 i uczniów klasy 2c z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19.

Lista nagrodzonych nauczycieli znajduje się pod galerią zdjęciową.

 

10 KOMENTARZE

  1. Za co te nagrody? 3/4roku dzieciaki siedziały w domach na zdalnym nauczaniu, mózgi im od internetu się zlasowaly i odmozdzyly a miasto udaje że ma dużo pieniędzy i pochwala takie nauczanie. Katastrofa co z tych dzieciaków wyrośnie.

    • Ale wcześniej PIS wykonał program włączenia szkół do sieci Internetowej darmowymi łączami o przepustowości co najmniej 100Mb/s. Internet OSE jest symetryczny, co oznacza, że dane można pobierać i wysyłać z równie wysoką prędkością.
      Gdyby nie to to zdalne nauczanie by się nie udało.

      • Zwłaszcza w czasie, kiedy i uczniowie, i nauczyciele byli w domu… Wtedy bardzo przydał się internet w szkole. Oj, Alina, czy ty w ogóle kiedykolwiek używasz tej idealnie gładkiej szarej masy, która zalewa ci miejsce, gdzie większość kręgowców ma mózg?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj