Nagroda dla Izabeli Wach. Kędzierzynianka uchroniła starszą panią przed intrygą oszustów

3

Tylko czujności pani Izabeli Wach starsza mieszkanka Kędzierzyna-Koźla zawdzięcza, że nie padła ofiarą oszustów. Pracownica banku zareagowała, gdy seniorka wzięła kredyt, a następnie chciała przelać pieniądze na inne konto. Wzorową postawę pani Izabeli docenił komendant wojewódzki policji nadinspektor Jarosław Kaleta, który wręczył jej nagrodę oraz podziękowania.

Próba oszustwa miała miejsce kilka miesięcy temu. Do jednego z banków w Kędzierzynie-Koźlu przyszła 73-letnia kobieta, która pilnie potrzebowała pieniędzy i postanowiła zaciągnąć kredyt na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Seniorka miała szczęście, bo natrafiła na panią Izabelę, która natychmiast nabrała podejrzeć. Pracownica banku zaalarmowała dyrektorkę placówki. Po krótkiej rozmowie z 73-latką stało się jasne, że ta stałą się ofiarą oszustów, którzy chcieli wyłudzić od niej pieniądze.

Okazją do złożenia zasłużonych podziękowań na ręce Izabeli Wach było spotkanie ze studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Opolu. Kędzierzynianka została nagrodzona przed komendanta wojewódzkiego policji nadinspektora Jarosława Kaletę.

3 KOMENTARZE

  1. Brawo, oby wszyscy pracownicy banków byli tak czujni, szacunek się należy.

    Do ~hihi~, widać ze jesteś zwykłym pospolitym materialistą, żałosne.

Skomentuj