Nagraj trening na skakance i zgarnij nagrody. ĆWICZĘSTO tym razem w formule online

1

W sobotę, 31 października miała odbyć się kolejna odsłona projektu ĆWICZĘSTO – tym razem poświęcona treningom ze skakanką. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną organizatorzy podjęli decyzję o zmianie formuły wydarzenia.

Konkurs w nowej formule polega na nagraniu czynności skakania na skakance (minuta samego skakania). W tym czasie spróbuj uzyskać jak największą ilość skoków.

ZASADY: 1. Skaczemy obunóż. 2. Liczymy czas (minutę) od pierwszego wykonanego skoku. 3. Gotowe nagranie wyślij na: cwiczesto@gmail.com 4. Na nagrania organizatorzy czekają do 7 listopada (23:59).

ĆWICZĘSTO to projekt, którego głównym partnerem jest Grupa Azoty ZAK S.A., współfinansowany przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, organizowany w ramach zwolnionych z teorii. Na facebookowym profilu organizatorzy prowadzą serię zajęć online z profesjonalistami świata sportu, diety, psychologii i z utytułowanymi sportowcami.

1 KOMENTARZ

  1. A może konkurs kto wypuści z tyłka najwięcej trzmieli pod rząd w czasie minuty albo kto głośniej. Zawsze to jakiś trening po odpowiednim posiłku.

Skomentuj