Nagraj jak ćwiczysz i zgarnij nagrodę. Kolejna odsłona projektu „Ćwiczczęsto”

5

ĆWICZĘSTO to organizowany przez młodych mieszkańców Kędzierzyna-Koźla projekt, który ma zachęć jak największe grono ludzi do aktywności fizycznej. Kolejną jego odsłoną jest zabawa polegająca na wykonaniu popularnego ćwiczenia „deski”.

Po raz kolejny uczestnicy zabawy nie spotkają się na żywo, ale będą wykonywać ćwiczenie w zaciszu domowym.

– W następstwie wprowadzonych obostrzeń zostaliśmy zmuszeni serie „Trenuj z ĆWICZĘSTO” przenieść do internetu. Idea projektu na tym nie traci, a my dalej mamy z Wami kontakt, co jest najważniejsze – mówi kierownik projektu „Ćwiczęsto” Michał Wencel.

Konkurs polega na nagraniu wykonania ćwiczenia „deski” jak najdłużej potrafimy. Po nagraniu dany klip wysyłamy na maila: cwiczesto@gmail.com

ZASADY: 1. Zaczynamy z pierwszą sekundą nagrania 2. Poprawna technika (znajdziecie na naszej stronie) 3. Materiał kończymy sekundę po skończonym ćwiczeniu 4. Gotowe nagranie wyślij na: cwiczesto@gmail.com 5. Na nagrania czekamy do 7 grudnia (23:59).

5 KOMENTARZE

  1. Jak ktoś ma za duże arbuzy, to będzie się nimi podpierał i ułatwiał sobie zadanie? Chociaż z drugiej strony grawitacja będzie działać. Na plakacie panna ma dwa piegi, to może się bawić w deskę. Ostatnio oglądałem mecz w takiej pozie ale nie mam nagrywarki żeby pokazy robić.

  2. Organizatorzy koszą kasę z dopłat UE, tak Unia deprawuje młodych ludzi. Tyle w temacie. Obywatele mają być zajęci najprostszymi rzeczami, własnym wyglądem i tożsamością płciową. Od rządzenia, produkcji, handlu, i zarządzania motłochem są zachodni demokraci. My mamy cieszyć się, kiedy proszek sprzedawany u nas ma jakość podobną do sprzedawanego na zachodzie.

Skomentuj