Nadleśnictwo Kędzierzyn zaprasza na dni otwarte. Będzie można wejść na zabytkową wieżę

7

W niedzielę 12 września mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla i okolic mają okazję, aby lepiej poznać siedzibę Nadleśnictwa Kędzierzyn. Leśnicy organizują dzień otwarty, podczas którego będzie można dowiedzieć się wielu cennych informacji o ich pracy i lokalnych lasach.

Każdy z odwiedzających będzie miał okazję wejść na dostrzegalnię przeciwpożarową, z której rozciąga się wspaniały widok. Przygotowane zostaną wystawy przyrodnicze i historyczne oraz projekcje filmów o tematyce gospodarki leśnej. Siedziba Nadleśnictwa Kędzierzyn znajduje się przy ulicy Brzozowej 48 w Starej Kuźni.

– Już w najbliższą niedzielę, 12 września od godziny 11, specjalnie dla Was otwieramy szeroko bramy tego oto urokliwego miejsca. Będziemy do Waszej dyspozycji, opowiemy o naszych lasach. Przy okazji zapraszamy do spaceru naszą ścieżką edukacyjną, zlokalizowaną w sąsiedztwie naszej siedziby – informuje Nadleśnictwo Kędzierzyn.

7 KOMENTARZE

  1. Wieza jest , XIX -wieczna budowla zabytkowa (1876) ortografia nie ma na to wplywu, ale racja, wieza powinna byc dostepna codziennie za symboliczna oplate na sadzonki drzew!!

Skomentuj