Droga przez Januszkowice została zamknięta. Przed kierowcami trudne chwile

5

We wtorek drogowcy zamknęli przejazd drogą wojewódzką nr 423 w Januszkowicach. Trasa będzie nieprzejezdna do końca miesiąca.

Roboty przy kompleksowej przebudowie drogi wojewódzkiej nr 423 trwają od dłuższego czasu. W ubiegłym roku trasa prowadząca Kędzierzyna-Koźla do Krapkowic przez Januszkowice i Zdzieszowice dwukrotnie była zamykana, co wiązało się z dużymi utrudnieniami dla kierowców.

Jeszcze trudniej sytuacja będzie wyglądała w najbliższych dniach. Do tej pory firma realizująca przebudowę prowadziła prace na odcinku drogi przez Januszkowice przy ruchu wahadłowym. Dziś droga została całkowicie zamknięta dla ruchu, a taka sytuacja ma potrwać do końca miesiąca.

Remont jest tym bardziej kłopotliwy, że zbiegł się z czasem z trwającą przebudową drogi krajowej nr 45 na odcinku od Reńskiej Wsi do Poborszowa. W tej sytuacji drogowcy wyznaczyli objazd z Kędzierzyna-Koźla do Krapkowic przez Strzelce Opolskie. Szczegóły na mapce:

5 KOMENTARZE

  1. Najlepiej pozamykajcie wszystkie drogi ,lud pracujący na urlop i wszystko gra ,bo idzie cholery dostać z tymi objazdami.Cały rok prawie nic nie robili to teraz im się przypomniało i to jeszcze przed świtem zmarłych.

  2. Tylko PiS, dzięki tej boskiej partii i jej Nadprzyrodzonemu Przywódcy Największemu Strategu na Północ od Karpat, Nieskalanemu Pracą, Jedynemu Który Ukradł Słońce będziemy mieli jeszcze więcej inwestycji i jeszcze więcej zamkniętych dróg.
    Tylko TA jedyna PARTIA, przewodnia siła suwerena zaraz PO wyborach zabierze się do ciężkiej i rzetelnej pracy. Tak jej dopomóż TY wyborco i głosuj jak należy, a zresztą głosuj jak chcesz, przecież to PiS liczy głosy he he he

  3. Ciekawe czy ktoś pomyślał co by było , jak coś niedobrego stało by się w Zakładach Azotowych lub Blachowni i trzeba było uciekać ? Ciekawe którą drogą ?

  4. Ludzie co się tak naszych czepiacie jak Januszkowice podlegają już pod Krapkowice, no ale każdy artykuł jest dobry żeby tyljo na KK ponarzekać.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj