Na wymaz w Kędzierzynie-Koźlu teraz tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

3

Ze względu na bardzo dużą liczbę osób oczekujących codziennie na wykonanie wymazu i testu oraz ograniczone technicznie możliwości laboratorium od soboty 29 stycznia wprowadzona została rejestracja telefoniczna.

Zarejestrować można się pod numerem telefonu 797 301 474 Rejestracja będzie możliwa codziennie (7 dni w tygodniu) w godzinach 8:00-13:00.

Punkt testowy pracuje bez zmian w godzinach 8-12 i od 13-17 z uwagi na konieczną przerwę techniczną w trakcie pracy punktu wymazowego. Dla punktu w formule „drive-thru” po wjeździe na parking kierujemy się zgodnie z żółtymi oznaczeniami wokół budynku szpitala. Kolejka zajmuje lewą część jezdni.

Informacje o wynikach testów można uzyskać na stronie: https://www.e-szpital.eu/e-wyniki/ oraz pod nr telefonu: 77 40 62 442

Przypominamy: Do 2 godzin przed badaniem nie należy jeść, pić (ewentualnie wodę w niewielkiej ilości), nie należy myć zębów, zażywać leków wziewnych, powstrzymać się od palenia tytoniu na czas przed badaniem.

O problemie kolejek przed punktem wymazowym w zeszłym tygodniu rozmawialiśmy z dyrektorem SP ZOZ Jarosławem Kończyłą.

3 KOMENTARZE

  1. Od rana dzwonię,tylko skrzynka głosowa…. Sanepid to samo- tu akurat tylko zajęte wiecej się pytam do cieżkiej cholery za co ktoś tu pieniądze bierze???

  2. Dziękuję całej Służbie Zdrowia a zwłaszcza ZOZ K-K Cowid za uratpowanie życia, bo Ci medycy wyprowadzili mnie z,, zi
    elonych pastwisk i łąk ”

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj