Na widok radiowozu najpierw zatrzymał się, a po chwili zawrócił. Kierowca miał blisko 3 promile

3

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki zatrzymali 28-letniego kierowcę, który kompletnie pijany wsiadł za kierownicę seata.

W niedzielę przed godziną 23.00 na ulicy Wojska Polskiego uwagę funkcjonariuszy ruchu drogowego zwrócił osobowy seat. Kierowca tego pojazdu zatrzymał się i zawrócił, gdy tylko zobaczył radiowóz. To wzbudziło podejrzenia policjantów. Pojechali więc za seatem i zatrzymali kierującego do kontroli.

28-letni mężczyzna siedzący za kierownicą został przebadany pod kątem trzeźwości. Wynik badania potwierdził podejrzenia mundurowych. Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu.

3 KOMENTARZE

  1. Nie trzeba być scherlokiem Holmesem aby z daleka stwierdzić że ktoś jest pijany jak bela, dziwię się tylko ze nikt nie zareagował jak matołek wsiadał do samochodu, takie mamy zezwolenie społeczne, a później lament i płacz jak stanie się jakaś tragedia.

    • To znaczy, Realisto, wiesz na sto % że ten pijany wsiadał do samochodu przy świadkach a oni nie zareagowali.
      No to rzeczywiście, masz rację że się oburzasz na takie zezwolenie społeczne świadków, które w konsekwencji prowadzi do lamentów i płaczów gdy stanie się tragedia.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj