Na ulicy Wojska Polskiego zapadł się chodnik. Pod nim jest pusta przestrzeń. Miasto zleciło naprawę

7

Dziura w chodniku, a pod nim pusta przestrzeń. Po interwencji mieszkańców niebezpieczne miejsce oznaczyła straż miejska. W poniedziałek natomiast sprawę przejęły miejskie służby drogowe.

Przechodnie spacerujący w rejonie skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Pionierów zauważyli uszkodzenie w niedzielę. Tego dnia na miejscu pojawiła się straż miejska, która taśmą odgrodziła fragment zapadniętego chodnika. Pod kostką znajduje się pusta przestrzeń. Być może grunt został wypłukany. Po ulewach w tej części skrzyżowania zbiera się woda.

Jak usłyszeliśmy w urzędzie miasta, jego służby drogowe wiedzą o zaistniałej sytuacji. Naprawa chodnika została już zlecona. Zostanie przeprowadzona najszybciej, jak to możliwe.

Miasto przejęło ulicę Wojska Polskiego wraz z początkiem 2021 roku od powiatu, który wcześniej przeprowadził jej remont.

7 KOMENTARZE

  1. A co na to ochrona środowiska, chodzi oczywiście o zlamaną gałąź ? czy straż miejska nie posiada innych środków technicznych ?

  2. Zapadł się chodnik, bo jeżdżą po nim dostawy do Rossmana. Jak przyjeżdża mniejsza ciężarówka to wjeżdża na chodnik od strony wejścia do sklepu.

    • Co mają pojazdy do zapadniętego chodnika ? Pod warstwą kostek nie ma podbudowy – pusta przestrzeń. Pojazdy tego nie zrobiły. Proponuje włącz myślenie.

  3. Zapadł się bo jest zrobiona fuszerka ,pod spodem zero tłucznia -jak miał się nie zapaść, nawet jakby codziennie zaopatrzenie tam wjeżdżało to jedyne to maja prawo koleiny się zrobić , zabezpieczenie super:) tylko że powinna być ogrodzona ta dziura barierka w promieniu metr,półtora bo jest tam pusto pod tym brukiem,dziura lada chwila się powiększy,ktoś nogę połamie,wpadnie dziecko,osobą starszą i będzie tragedia ale czego tu wymagać w tym mieście możliwośći

  4. I znów potwierdzenie moich słusznych obserwacji, zbyt cienka albo w ogóle brak dwóch warst tłucznia pod kostką. Ciekawe czy naprawią na gwarancji? No panowie inspektorzy koniec spacerków po skończonej pracy, proszę ujawnić wpisy w dziennikach budowy o kontrolach w trakcie realizacji poszczególnych inwestycji.

Skomentuj