Na ulicy Kozielskiej zderzyły się trzy samochody. Kolizja przed przejściem dla pieszych

17

W środę około godz. 12 na ul. Kozielskiej doszło do kolizji trzech pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Według wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu, do zdarzenia miało dojść w rejonie przejścia dla pieszych. Samochód marki Skoda nagle zatrzymał się przed pasami. Dwa kolejne samochody jadące za nim najechały na siebie.

Jedna z osób poruszających się samochodem marki Volkswagen została ranna. Trafiła do szpitala. Na czas prowadzenia działań, jeden pas drogi został zamknięty. Ruch odbywał się wahadłowo.

MN

17 KOMENTARZE

 1. Czyżby kolejny rowerzysta wjechał SOBIE jak PANISKO na pasy dla pieszych – TUŻ przed samochodem?😕
  Kilka razy miałem taki numer- WŁAŚNIE na Kozielskiej😕

  • może to jednak kierowca nie wiedział, że przed oznakowanym przejściem należy zachować szczególna ostrożność. może paniska za kierownicą trzymały przy uchu komóry albo pisały sms. odpieprzcie się od rowerzystów od tego jest policja, przecież dostali kasę na dodatkowe jazdy.

   • a co to bolszewicy nie jeżdżą autami? nawet mają służbowych kierowców z kumitetów. poza tym gdzie tu jest rowerzysta? przejście dla pieszych to nie przejazd więc nie było tam rowerzysty ale pieszy. może znowu kot. wyjaśni to policja.

 2. Do@Kos. To WIELCE PRAWDOPODOBNE, że jakiś potomek BOLSZEWII przejeżdżał se na rowerku po pasach dla pieszych😁

  Chociaż przy totalnym OGŁUPIANIU społeczeństwa od niepamiętnych czasów, to i wśród przeciwników BOLSZEWII- również zdarzają się GŁUPKI, którym myślenie SPRAWIA wielkie TRUDNOŚCI😉

 3. do@Pietia. występowanie głupków jest równie prawdopodobne u wszystkich. a że w naszym mieście możliwości jest przewaga bolszewii to trudno. zresztą przeciwnicy bolszewii to taka jakby nadbolszewia. a co do jeżdżenia rowerem po pasach, wpychania się samochodów na chodniki to brakuje prawdziwej policji, ta co jest to tylko symuluje działanie (jeżdżę to widzę)

 4. Do@asdf. Właściwie to pełna zgoda😉 Chociaż mam wątpliwości co do tej nadbolszewii😢
  Czyżby to rządzący w kk?
  Stąd moje wątpliwości😁 Siema😉

   • @oset. Na pietie trzeba napuscić Bodnara , obrońcę przestępców, zboczencow, esbeków i pokrzywdzonej bolszewi. Z uzasadnieniem że pietia nie lubi bolszewików. Bodnar na pewno pomoże. Albo przysłać tego Arłukowicza z Nowacką którzy obsmiewają wyborców PiS ,a przy okazji drą łacha z wyborców platformy

 5. W kronice wypadków nie odnalazłem notatki, o ciężkim pobiciu przez dwóch cyganów, mieszkańca ul. Targowej w Koźlu. Poszkodowany z ciężkimi obrażeniami (m. in. wstrząs mózgu) został przetransportowany do szpitala w Opolu.
  Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu.

 6. Do@jaka szkoda. DLATEGO jest o tym cicho, bo cyganie to mniejszość. A wiadomo, że mniejszość to ŚWIĘTOŚĆ nad KURDE świętościami😕
  Gdyby było ODWROTNIE, że dwóch Polaków pobiło Cygana, to byłby WRZASK na cały świat!😠

  Zaraz by tu wkroczył Bodnar, a Timermans nałożyłby na Polskę ogromne kary za ŁAMANIE demokracji, PRAWORZĄDNOŚCI ,gnębienie mniejszości etnicznych i PRZY OKAZJI seksualnych😕 Kto wie czy nie byłaby z TEGO NAWET wojna

Skomentuj