Na ulicach Kędzierzyna-Koźla znów będą egzaminowani przyszli kierowcy. WORD wznawia działalność

0

Kędzierzyński oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Opolu wkrótce będzie ponownie przeprowadzał egzaminy praktyczne na prawo jazdy.

Już w pierwszej połowie maja WORD umożliwił ustalanie terminów egzaminów – najpierw dla osób, których egzaminy ze względu na epidemię koronawirusa zostały odwołane.

18 maja rozpoczęło się przeprowadzanie egzaminów teoretycznych w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz egzaminów praktycznych w zakresie kat. AM,A1, A2, A, B+E, C, C+E i D prawa jazdy w siedzibie WORD w Opolu przy ulicy Oleskiej 127. Z kolei od 25 maja rozpocznie się przeprowadzanie egzaminów praktycznych w zakresie kat. B i T prawa jazdy w Opolu oraz egzaminów teoretycznych i praktycznych w zakresie kat. B i AM w oddziałach terenowych w Nysie i Kędzierzynie-Koźlu.

Od  14 maja 2020 r. działa dodatkowy numer do planowania telefonicznego w Kędzierzynie- Koźlu  77  48 12 310 w godzinach 8.00-16.00.

Egzaminy będą prowadzone w reżimie sanitarnym. Uczestnicy mają obowiązek używać maseczki ochronnej zakrywającej nos i usta, zdezynfekować dłonie przed wejściem do budynku ośrodka, stosować się do poleceń pracowników WORD (np. w zakresie dodatkowej dezynfekcji dłoni bezpośrednio przed egzaminem, użycia jednorazowych rękawiczek ochronnych), zachować bezpieczne odstępy od innych osób przebywających na terenie ośrodka.

Przed przystąpieniem do egzaminu lub szkolenia każda osoba zostanie poddana kontrolnemu pomiarowi wysokości temperatury ciała. W przypadku stwierdzenia podwyższenia temperatury lub innych widocznych objawów chorobowych (np. kaszlu lub kataru) Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu może odmówić przyjęcia na egzamin bez konsekwencji utraty opłaty.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj