Na spacer do parku poszedł z farbą. Nie oszczędził nawet zabytku. Radny daje nagrodę za wskazanie wandala

3

Przykry widok w Sławięcicach. Ktoś zniszczył elewację zabytkowych pozostałości niegdyś znajdującego się w tamtejszym parku pałacu. Niestety,  na tym nie skończył.

Mieszkańcy są oburzeni. Od lat próbują przywrócić dawną świetność parkowi, a ktoś kilkoma ruchami ręki udowadnia, że ma to za nic. Sprawę nagłośnił Tomasz Scheller, radny miejski ze Sławięcic. Jak by tego było mało, w bazgrołach wandala można doszukać się symboli, których znaczenie najwyraźniej nie pojął.

– Idiota, który dokonał tego aktu wandalizmu, chyba nie ma zielonego pojęcia, co to za znak, bo chyba nie o taką Polskę chodziło – skomentował na swoim Facebooku Tomasz Scheller.

Wandalowi podpisanemu cała sprawa może nie ujść na sucho. Radny zaapelował o pomoc w ustaleniu sprawcy wandalizmu, obiecując „fajną” nagrodę. Obiecuje anonimowość. Można się z nim kontaktować przez Facebooka.

 

 

3 KOMENTARZE

 1. Niestety nasza młodzież lub niedorozwoje z pokolenia komórkowego nie mylić z rozwojem komórkowym są tacy jacy są (wychowanie bezstresowe ) . I niestety nie pomoże żadna edukacja tylko pała lub kara finansowa i to bolesna. Bez udziału rodziców! Sam niech odpracuje. PS. Nie dotyczy się całej naszej młodzieży bo są młodzi ludzie inteligentni , a tego osobnika to trudno nazwać ale jest ich spora ilość i niestety rozmnażają się w zastraszającym tempie. Dziękuję za uwagę.

  • Bardzo grzecznie napisałeś, mimo że jak sądzę krew się w Tobie burzy.
   Ja nie będę taki grzeczny.
   I powiem tak:
   Uwalić gnoja dla przykładu.
   Nie tam jakieś 500 złociszów, jak w takich przypadkach.
   Ale tak żeby poczuł.
   Najlepszą edukacją bowiem jest walnięcie w łeb do momentu aż obróci się o 180 stopni.

Skomentuj