Na Pogorzelcu powstaje kolejny market. Sklep znanej sieci zmieni swoją lokalizację

13

Od kilku tygodni trwają prace ziemne na terenie przy restauracji sieci McDonald’s w Kędzierzynie-Koźlu.

Na działce przy alei Armii Krajowej w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji i salonu meblowego trwa budowa pawilonu, do którego przeniesie się sklep sieci Media Expert.

– Potwierdzam, że spółka Terg S.A., właściciel sieci Media Expert, rozpoczęła budowę elektromarketu w Kędzierzynie-Koźlu. Chcemy jeszcze skuteczniej zapewnić mieszkańcom miasta całego regionu dostęp do nowoczesnych technologii oraz bogatej oferty we wszystkich segmentach elektroniki użytkowej oraz sprzętu RTV i AGD – informuje Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci w Polsce.

Przedstawiciele firmy jak na razie nie zdradzają, kiedy planowane jest otwarcie sklepu. Obecnie Media Expert posiada w naszym mieście jeden punkt sprzedażowy – market przy ulicy Kozielskiej.

13 KOMENTARZE

 1. A niech sobie stawiają, bo za NAJDURNIEJSZĄ reklamę, masakrującą kilka lat temu, nigdy do tego sklepu nie wejdę. Nie pozdrawiam

 2. Ze wsi „Kościerzyn” próbują robić bielany Wrocławskie, ale na szczęście to nie nastąpi :) Za to w mieście które ma wielką historię, które zostało okaleczane i najeżdżane przez kilka wojen w historii świata nic po za cyganami być nie może.. Zanim porobiły się prywatyzacje na początku lat dziewięćdziesiątych miasteczko tętniło życiem ( nawet Kędzierzyn ). Istaniało wiele fabryk, zakładów pracy stworzonych jeszcze za niemca .. Zbudujcie coś w rejonie Kożla.. rozwój tej części miasta chamuje na zachodnich rogatkach jednostka wojskowa.. na przedpolu między tymi koszarami, a większycami można byłoby zrobić jakis „investpark”.. wybudować jakieś firmy.. Tam jest jedna z głównym osi miasta – ulica Chrobrego prowadząca do drogi krajowej nr 45.. Dobry byłby tam jakis KFC bo jeśli jest McDonalds w Kędziu to i w Kożlu przy tej drodze Kfc gdzie najbliższy jest przy górze Św. Anny.. Szkoda panie i panowie włodarze, że z inwestycjami w powiecie idziecie tylko i wyłącznie w kierunku południowym i wschodnim..

  • a czego możesz od tych włodarzy wymagać? żeby myśleli? spytaj któregoś z radnych jaką ma wizję swojej gminy. przyjść na sesję, podpisać się i wziąć dietę. albo przytaknąć wójtowi albo pyskować, że pominęli w obsadzie stołków.

 3. Ależ Ty głupi jesteś. Wg Twojego opisu PRL był krainą miodem i mlekiem płynącą… Otóż nie był. Żyłem w PRL-u i nie chcę wracać do tamtego czasu.
  A o tym gdzie ktoś wybuduje KFC czy cokolwiek innego decyduje inwestor, a nie decyzja administracyjna! Decyzją administracyjną narzucano absurdalne inwestycje właśnie w czasach PRL-u i jak widać tęskno Tobie do tego. Na szczęście mamy jeszcze wolny rynek i to właściciel decyduje o tym gdzie kupić działkę i wybudować swoją fabrykę/sklep/restaurację. Bo wie, że to się sprawdzi, że tam dotrą klienci, tam będzie mu się opłacało. Choć ostatnio dzięki absurdalnym decyzjom rządzących mamy Stocznię Marynarki Wojennej w Radomiu!

  • do jaca: nie do końca jest tak piszesz: to czy ktośwybuduje tam gdzie chce zależy od właściciela terenu – władze miasta decydują o tym czy to co chce wybudować na ich terenie inwestor jest zgodne z obowiązującym planem. a to, czy rządcy miasta są rozgarnięci to inna sprawa. patrząc na „rozwój” gminy mam wątpliwości.

  • Panie ”jaca” nie zgrywaj pajaca, bo ”Dejv” nie jest głupi ani nie chwali peerelu, ale pisze jak było. Faktycznie w latach 60 i 70 powstało wiele zakładów i Kędzierzyn rozwijał się dynamicznie, niestety w latach 90 ludzie podobni do ciebie rozwalili wszystko! Prawdą też jest, że ulice były szare i smutne, miodu też nie było wiele, ale mleko to już było na pewno i ty je ssałeś z wielkim łakomstwem aby później wyrosnąć na dużego post peerelowca.

 4. Dużo tu malkontentów oraz osób nieszanujących języka polskiego. Mam ambiwalentny stosunek do tej sieci. Nie ukrywam, że bardziej bym się ucieszył z sensownej instytucji kultury albo sportowego ośrodka treningowego czy orlika, oczywiście nieadresowanego do fanów piłki nożnej (bo tego jest wręcz za dużo), tylko baseballu, futbolu, piłki siatkowej czy koszykówki. Wracając do tematu sklepu, obawiam się tylko jednej rzeczy – czy aby nie spowoduje to jeszcze większych problemów komunikacyjnych w tym rejonie? Oby nie.

Skomentuj