Na parkingu hali Azoty lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

7

W piątek około godz. 13 na parkingu hali Azoty lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pogotowie ratunkowe, które przyjechało do mężczyzny z podejrzeniem zawału mięśnia sercowego, wezwało helikopter, który wylądował na parkingu przed halą Azoty. Mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników LPR, a następnie przetransportowany drogą lotniczą do szpitala.

7 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieje zdążyli do Opola (?), normalnie karetka zawiozla by człowieka do Koźla, a tak? Trzeba mieć nadzieję że się udało. Bo jak porównamy czas przejazdu do naszej lecznicy z czasem na wezwanie śmigłowca+jego przylotem+zapakowanie pacjenta+lot do Opola, o kosztach nie ma co wspominać to aż żal…..Dużo zdrowia dla pacjenta

  • Ile wynosi czas na wezwanie śmigłowca, jego przylot, „zapakowanie pacjenta”, lot do najbliższej placówki mogącej przyjąć pacjenta ??? Skąd wiesz, że był lot do Opola skoro tego nie podano ??? Troskliwy jesteś skoro troszczysz o koszta transportu :))

   • Widzę że są jeszcze zdrowi inaczej ! Mam nadzieję, że dzikie kaczki odlecą raz na wasze w siną dal ! Dosyć dyktatury!

    Szkoła że zabrali nam cały szpital dla kilku pacjentów ! tym bardziej że covid zawsze był, jest i będzie . To nic innego jak grypa ! Badania to ściema!

    • Graniu idz na testowanie tzw. szczepionki przeciwko jak twierdzisz „To nic innego jak grypa !” Pewnie jeszcze dostałabyś pieniądze. Do dzieła !!!

 2. Chory kraj ! Na przyszłość niech redaktor pyta więcej szczegółów bo takie pitolenie jest bez sensu . co komu po takim artykule?

Skomentuj