Na Litwę wyruszył pierwszy transport z pomocą. Akcja Patriotycznego Kędzierzyna-Koźla. WIDEO

12

Bus wyładowany po sufit paczkami z żywnością, odzieżą i chemią gospodarczą wyruszył dziś z Kędzierzyna-Koźla na Litwę. Pomoc trafi do mieszkających tam Polaków.

Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle organizuje akcję kolejny rok z rzędu – tym razem jednak pierwszy raz samodzielnie jako „Jeden naród ponad granicami”. Pierwsze 200 paczek wyruszyło dziś w drogę na Litwę. Zbiórka nadal trwa. Kolejny transport planowany jest w styczniu. Wideo:

12 KOMENTARZE

  1. Wadzisz, widzę, że do dziś masz problem z tym żeby się wysłowić poprawnie, w domu masz życiowy bałagan, a na zewnątrz się kreujesz. W domu dalej ołtarze stawiacie?

    • Polak za granicą (nawet w Niemczech) jest takim samym Polakiem jak w Polsce.
      P.S.
      Podobnie jak Niemcy z mniejszości w Polsce są Niemcami a nie Polakami. I też otrzymują pomoc z Ojczyzny. I nikt ich za to nie wyśmiewa.

  2. Zakompleksione osły, życiowi nieudacznicy potraficie siedzieć przed komputerem i krytykować. Nie chcecie to nie pomagajcie Ci ludzie robią kawał dobrej roboty poświęcają swój czas pomagają naszym rodakom, chciałbym tylko dodać do krytykujących debili że za rok mogą zrobić akcję paczka dla ubeków i zbrodniarzy stalinowskich jest taki jeden w Szwecji co pewnie by się ucieszył.

Skomentuj