Na Kuźniczce grasował podpalacz. Puścił z dymem dwie altany działkowe. ZDJĘCIA

1

Blady strach padł na właścicieli ogrodów działkowych na osiedlu Kuźniczka. W nocy nieznany sprawca podłożył ogień pod dwoma altanami. Płomienie niemal doszczętnie zniszczyły zabudowania.

Po raz pierwszy syreny strażackie zawyły kilkanaście minut przed północą. Ratownicy otrzymali zgłoszenie o pożarze altany na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Kolejarz” przy ulicy Ogrodowej. Do akcji zadysponowano trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jeden zastęp z OSP Cisowa.

Po upływie 40 minut w ogniu stanęła kolejna altana, oddalona od miejsca pierwszego pożaru o około sto metrów. Nie ma wątpliwości, że za pożarami stoi podpalacz, który mógł zaczaić się na terenie ogródków i obserwować akcję strażaków.

Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny. Sprawa będzie przedmiotem dochodzenia policji.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo latwo jest oskarżać niewinnych. Bo co, bo kiedyś ktoś zawalil i za każdym razem ma być podejrzewany o każde wyrządzone zlo? Może ktoś w końcu by się wzial i zaczal szukać podpalacza/y? Bo to ta sama osoba, która podpala wszystko, co się da-razem z piwnica !!!!!!!!!!!!! Skandal ! Jeśli to czytasz podplaczu, to wiedz, ze prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw-prawda wyzwala. Wiec szukuj się, bo pojdziesz siedzieć :) nie umknie Ci to.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj