Uginające się od świątecznych pyszności stragany, stoiska z rękodziełem, grzanym winem i produktami regionalnymi. Bożonarodzeniowy klimat na dobre zagościł na kozielskim rynku, gdzie odbywa się tradycyjny jarmark.

Na miejscu można znaleźć stoiska lokalnych przedsiębiorców oraz stragany przygotowane przez placówki oświatowe z miasta. W mroźnej atmosferze można zagrzać się przy koksownikach lub skosztować grzańca oraz ciepłych napojów. O świąteczny klimat dbają też lokalni artyści w różnym wieku, których występy towarzyszą imprezie.

Foto: urząd miasta/własne

 

6 KOMENTARZE

  1. Smutne te Koźle,po co tyle sie tam inwestuje energii i pracy,remonty,imprezy.
    Przecież nikt z tego nie korzysta,tam nie ma ludzi,opustoszałe miasto.

  2. Poczuć to można przede wszystkim smród. Wali już praktycznie każdej nocy i coraz częściej w dzień. To jest jakaś katorga w tym Benzen City.

  3. Już teraz rozumiem do czego była potrzebna ta betonową patelnia, na trzy dni mamy pełny rynek straganów. Tylko ludzkiego tłumu nie widać, a autobusy mzk-travel pełne jeżdżą do innych miast na jarmarki zworzac przy okazji covida do miasta, bo skąd taki przyrost zachorowań?

  4. W całej Europie jarmarki zamknięte z powodu covida, a w Koźlu na całego, a później płaczą ze szpitale zapełnione, tylu chorych!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj