Raperzy rządzą sceną na wyspie. Trwa trwa impreza „Hip-Hop nad Odrą”. ZDJĘCIA

11

Na tę imprezę czekało wielu młodych mieszkańców miasta. Na kozielskiej Przystani „Szkwał” trwa impreza „Hip-Hop nad Odrą”.

Jest to pierwsza hip-hopowa impreza w Koźlu. Wydarzenie otworzył starosta Paweł Masełko wraz z Ireneuszem Wiśniewskim, przewodniczącym rady miasta, a zarazem zarządcą „Szkwału” z ramienia Centrum Kształcenia Zawodowego. Najważniejsza była oczywiście muzyka. Na scenie występują Meis, Sulek Ri, Latusek, Mulan, Daro, Stelmach, Dao, Dronziu, Stypi oraz Trup EPB.

11 KOMENTARZE

    • To darcie japy to impreza była? Rap to raczej nie jest muzyka imprezowa.. I to nagłośnienie.. Było słychać na drugim końcu miasta, a co jeśli ktoś nie chciał brać udziału w tym wydarzeniu? Dobrze, że się skończyło w miarę szybko to bajdurzenie, bo niektórzy ludzie rano do pracy wstawali, a byli zmuszeni tego słuchać.

  1. Przecież Koźle narzekało że nic u nich się nie dzieje, to teraz jest impreza i znowu problem…. No właśnie to Koźle:-( nic tam nie róbcie im wszystko przeszkadza

    • Problem nie jest że coś ktoś zorganizował w Koźlu tylko że co i jaki czas to trwa. A więc darcia ryja tu nie potrzeba i to do północy czy 2 w nocy. Bo ostatni pseudo artyści czy dj który drze się jak na gali mma ma coś z głową czy co ? Po prostu jest jakimś nie porozumieniem te imprezy. Ludzie pracują i chcą mieć spokój. Niech to zrobią wciągu dnia czy popołudniu (max 23 godzina) a nie nocami. I jakieś normalne a nie disco hip itp.
      Gliniarzy też nie ma bo po co a niech młodzi wrzeszczą naćpani i pijani chodząc po ulicach czy parku.

Skomentuj