Na koncercie Golec uOrkiestra bawiły się prawdziwe tłumy. Impreza na placu Wolności. WIDEO

19

„W zdrowym ciele zdrowy duch” było mottem imprezy, która w sobotę przyciągnęła na plac Wolności w Kędzierzynie-Koźlu prawdziwe tłumy mieszkańców i gości. Wydarzenie zorganizowała poseł Katarzyna Czochara wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków Wsi Moszczanka, a wsparła Grupa Azoty ZAK. W jego trakcie można było przyjąć jednodawkową szczepionkę przeciw Covid-19. Relacja wideo:

19 KOMENTARZE

 1. No brawo! Co ma wieś Moszczanka z tą imprezą zorganizowaną na najmnieszym placu w mieście niemożliwości? Postawienie sceny i wszystkich zabawek dla dzieci faktycznie tak ograniczyło ilość miejsca że tłum łatwo było zorganizować. Dlaczego nie ma informacji ile osób się zaszczepiło?

 2. Były by jeszcze większe tłumy gdyby koncert zorganizować pod kioskiem z warzywami, a tak naprawdę nie było więcej niż 3 tysiące osób.

 3. Wiocha.pl
  Bawiły się wieśniaki (Nie ubliżając mieszkańcom z wiosek) mam znajomych na FB chwalą się obecnością jak by w życiu nie byli na imprezie A zespół klepie wiecznie te same kawałki. Osiągnęli pewien poziom i koniec .

  • Widać że nie masz bladego pojęcia o tej muzyce, akurat ten zespół ma co roku nowe utwory, fakt śpiewali różne zarówno nowe jak i te najbardziej znane ale tak robią wszyscy!! Doskonałe 2 godziny super zabawy zarówno dla młodych i starszych, wielki BRAWA

 4. Wieśniaki się bawiły? Hahaha, a wy intelektualni z miasta możliwości w tym czasie oddawaliście się Bachowi i Mozartowi? W tym miasteczku dawno już nikt czegoś równie fajnego nie zorganizował, to was w dołku z zazdrości szczypie. Tylu ludzi też dawno nikt w jednym miejscu w KK nie widziano. Szczęśliwych, uśmiechniętych i zadowolonych z życia. Fajnie było.

 5. Szkoda, że pani cebulowej nie było i to była bolesna nieobecność dla niektórych. Wypatrywali i niestety nie było jak mówią egzaltowanego bożyszcza płci żeńskiej z Łoopooolla, kochającego mocno Kędzierzyn, a szczególnie Azoty, Koźle mniej, a inne dzielnice naszego grodu tylko lekko.
  Spoko za to na FB można co kilkadziesiąt minut pania cebulową zobaczyć z ważnymi. Trzeba jednak przyznać, że pani poseł Katarzyna Czochara pokazała jak się fajną imprezą organizuje. Brawo.

 6. Impreza fajna. Starostwo jednak musi się jeszcze dużo nauczyć z organizacji takich imprez. Kędzierzyn niestety odstaje i to daleko od innych miast pod względem organizacyjnym . Wszędzie pełno „meneli” Pijaków, naćpanych itp. Po prostu zgroza. Węzeł gastronomiczny też do bani. Nie wspomnę o organizacji parkingów. Telebim na zewnątrz sceny brak , a szkoda .
  No i oczywiście Starostwo chwali się fantastyczną promocją zdrowia . HA. HA. HA . W programie szczepień przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia W KĘDZIERZYNIE- KOŹLU NIE MA ANI JEDNEGO PUNKTU na mapie ministerstwa . Brawo Pani Czochara ! Są : Walce, Krapkowice, Strzelce Op., Racibórz . POZDRAWIAM TYCH CO ODEBRALI LAURY ZA TO NIBY 3 MIEJSCE W POLSCE !!! BRAWO

 7. Super impreza pod starostwem. Mieszkańcy pytają dlaczego nie było gospodarzy, dlaczego zabrakło pana starostę Masełko, pana wicestarostę Gismana .Daliście przysłowiowego dyla. To jest niegrzeczne. Który gospodarz olewa swoich gości, chyba tylko z starostwa z Kędzierzyna-Koźla.
  Wstyd jeszcze raz wstyd. Jak można tak potraktować mieszkańców naszego miasta i powiatu.
  Panie Masełko przy każdej okazji jaka się nadarzy to pana pełno w naszych lokalnych mediach, a w sobotę nie miał pan czasu naszych mieszkańców powitać. Coś jest nie tak.

  • Mieli bawić się na imprezie PiSu? Niedawno wychwalał ryżego Niemca, to i narażać się nie chciał. Pewnie nagle zaniemogli. Całe PełO z włodarzami miasta i powiatu. Bali się powtórki z „Mazurka”. Potem musieliby się kajać, jak Siemoniak, Budka i inni.

Skomentuj