Na cmentarzu „Kuźniczka” tłumy odwiedzających groby bliskich. Trudno znaleźć miejsca parkingowe. FOTORELACJA, ZDJĘCIA Z DRONA

4

Tradycyjnie na cmentarz „Kuźniczka” od samego rana przybywają ludzie chcący odwiedzić swoich zmarłych bliskich. Policjanci kierują ruchem, jednak parking pęka w szwach i robi się tłoczno. Lepiej zaparkować przed cmentarzem i przejść się, tym bardziej, że pogoda sprzyja. Pod samą bramę można dojechać natomiast autobusami MZK.

4 KOMENTARZE

  1. Auta z rejestracją OK,powinne mieć zakaz wjazdu pod cmentarz oprócz tych co wiozą ludzi b.starych i niepełnosprawnych,a reszta powinna korzystać z komunikacji miejskiej która kursuje co kilka minut z każdego oś.Kędzierzyna-Kożla to nie było by problemów z parkowaniem samochodów.Czuwaj!

  2. To jest skandal żeby Cmentarz komunalny był otwarty tylko raz w roku !!!, prawdziwy katolik nie może odwiedzić swoich bliskich w inny dzień niż 1 listopada. Dyrektor Mioejskiego Zakładu Cmentarnego powinien podać się do dymysji !!!. Biedny Polak-Katolik z pierszego rzędu w kościele, bijący żonę bo zupa za słona może tylko raz w roku pokazać się na „bogato”. To wszystko jest takie sztuczne że cięsze się że wypisałem się z Kościoła.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj