MZK zaprasza na kolejne wyjazdy i zdradza plany na wakacje

0

Podczas majówki z miejskim przewoźnikiem wyjechało aż kilkaset osób, od Polanicy-Zdrój po Sandomierz i Ćmielów kończąc. Na tym oferta się nie kończy, MZK przygotował jeszcze 3 propozycje na ten miesiąc.

– 19 maja wyjeżdżamy do Krakowa, a 20 maja nasz autobus udaje się pod Muzeum Zamkowe w Pszczynie i do Ogrodów Kapiasa w Goczałkowicach Zdrój – informuje Arkadiusz Deierling z MZK.

31 maja natomiast, w Boże Ciało, na chętnych czeka Jasna Góra. We wszystkich miejscach czas wolny do zorganizowania we własnym zakresie. Ceny za przejazd w obie strony rozpoczynają się od 39 zł od osoby, a wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej przewoźnika oraz w kasach biletowych przy ul. Kozielskiej 2 od poniedziałku do piątku. Z biletami należy się jednak spieszyć.

Przypomnijmy, MZK uruchomiło ofertę wyjazdów międzymiastowych i międzynarodowych w lipcu 2017 roku. Do tej pory mieszkańcy naszego powiatu odwiedzili kilkadziesiąt polskich miejscowości i kilka za granicą.

Jakie plany na nadchodzące wakacje?

–  Jesteśmy w tej chwili w momencie opracowywania wyjazdów na okres od czerwca do końca września, oferta powinna pojawić się pod koniec maja na naszej stronie internetowej oraz na naszym facebooku – mówi Arkadiusz Deierling. – Tak jak i rok temu oferta będzie bardzo szeroka. Proponujemy Lwów, Bratysławę, Pragę, Drezno, a także Ostrawę podczas pokazów lotniczych NATO, Otmuchów podczas Święta Kwiatów, tradycyjnie Kraków, Wisłę – dodaje.

Bardzo prawdopodobne, że na liście wyjazdów pojawi się Łańcut, Toruń, Zamek Czocha, Kopalnia Soli w Bochni, Kudowa Zdrój, ponownie Sandomierz, Ojcowski Park Narodowy, Kotlina Kłodzka, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Żywiec i Arboretum w Wojsławicach.

Bieżące informacje na temat wyjazdów dostępne na STRONIE.

Skomentuj