MZK zabierze mieszkańców na jarmarki świąteczne. Grudniowy rozkład wyjazdów międzymiastowych

2

Grudniowy rozkład wyjazdów międzymiastowych obejmuje siedem destynacji, wśród których przeważają te związane z jarmarkami świątecznymi. Najbliższa okazja do podróżowania z MZK już w ten weekend.

„Podróżuj z MZK” to akcja zapoczątkowana przez miejskiego przewoźnika latem 2017, która zyskała spore grono fanów. Jednodniowe wyjazdy do dużych miast i kurortów wypoczynkowych cieszą się zainteresowaniem ze strony mieszkańców. W najbliższych tygodniach międzymiastowe autobusy ponownie wyjadą w trasy.

Już w sobotę, 4 grudnia zaplanowano wyjazd do Krakowa (cena 95 zł) oraz wyjazd do Wisły, Szczyrku i Bielska-Białej (95 zł). Dzień później, autobus międzymiastowy uda się w podróż do Katowic na słynny jarmark na Nikiszu (79 zł).

W sobotę, 11 grudnia zaplanowano wyjazd do Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej (99 zł), dzień później ponownie będzie można odwiedzić jarmark świąteczny w Krakowie (95 zł). Z kolei w ostatni przedświąteczny weekend odbędą się wyjazdy na jarmarki we Wrocławiu (sobota, 18 grudnia – cena 95 zł) i Warszawy (niedziela, 19 grudnia – cena 159 zł). Szczegółowy plan wyjazdów dostępny na stronie MZK (kliknij, aby przejść).

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj