Myśliwi wsparli kozielski szpital. Przekazali środki ochronne dla pracowników. WIDEO

13

500 fartuchów ochronnych i 100 dobrej jakości maseczek trafiło do szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu dzięki myśliwym z kół działających w naszym regionie.

Wsparcie dla szpitala zostało zorganizowane przez Koło Łowieckie „Azoty”, Koło Łowieckie „Knieja”, Koło Łowieckie „Ponowa” i Koło Łowieckie „Ryś”. Dzisiaj dary zostały przekazane na ręce dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Jarosława Kończyło. Relacja wideo:

13 KOMENTARZE

  1. Czy mam to rozumieć że chce przekupić swoje brudne czyny prezentami ? Lepiej by było użyć nazwy mordercy niewinnych zwierząt bo z myśliwymi to dawno nie mają nic wspólnego .

    • Przestań kupować mięso i je spożywać ty morderco niewinnych zwierząt! Gdyby nie Myśliwi to kartofelka młodego że sklepu próżno było by szukać w twoim koszyku, a dzieci twe wraz z dzikami na placu zabaw bawiły by się. Pewnie nic miłego patrzeć jak dzik rozszarpoje kilku letnie dziecko…

      • DYKTATOR nie zapomnij że to my ludzie wycinamy lasy by powiększyć miejsce na różne budowy A co za tym idzie zmniejszamy tereny dla zwierząt i dlatego czasami chodzą między ludźmi lub domami . Jeśli chodzi o mordowanie to przeczytaj artykuł na Internecie ile zabili dzików A okazało się że tylko setne procentu były chore . Zabijali bez badania jak popadło ciekawe jak Ty byś się czuł idąc do więzienia winny bez osądzenia.

Skomentuj