Myślisz o własnym biznesie? Skorzystaj z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu

2

Inkubator Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu zachęca osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej do skorzystania z jego usług. Dla osób, które myślą o pracy na własny rachunek przygotowano atrakcyjną ofertę, obejmującą wynajem powierzchni biurowych w preferencyjnych cenach i merytoryczne wsparcie na starcie biznesu.

Inkubator Przedsiębiorczości przy ulicy Szkolnej 17 jest miejscem rozwoju przedsiębiorczości i nabywania doświadczenia przez startujące firmy, z którego usług w pierwszych pięciu latach działalności skorzystało aż 120 podmiotów. Misją inkubatora jest przede wszystkim pomóc każdemu w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej i ułatwić pierwszy etap rozwoju.

Do kogo skierowany jest program Inkubatora Przedsiębiorczości?
• przede wszystkim do osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą,
• firm mikro, małych i średnich – działających nie dłużej niż 3 lata
• wszystkich pozostałych osób zainteresowanych usługami (oferta komercyjna)

Inkubator Przedsiębiorczości to nowoczesny i kompleksowy budynek do dyspozycji z pełnym zapleczem administracyjnym, portiernią, ochroną, monitoringiem całodobowym, bezpłatnym parkingiem. W jego wnętrzu znajdują się w pełni urządzone sale szkoleniowo-konferencyjne – również pod indywidualne potrzeby z możliwością wynajęcia na godziny.

Początkujący przedsiębiorcy mogą skorzystać z preferencyjnych warunków wynajmu biura o powierzchni od 12 m2 do 40 m2 do wyboru. Cena wynajmu biura zaczyna się od 12,80zł netto/m² do 32 zł netto/m² miesięcznie.

W cenie wliczone są już wszystkie dodatkowe usługi jak:
• wsparcie mentora lub coacha,
• usługi księgowości, prawne oraz informatyczne
• udział w konferencjach, spotkaniach networkingowych, szkoleniach dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców oraz innych inicjatywach biznesowych
• bezpłatny dostęp do wynajmu sprzętu komputerowego oraz sali konferencyjnej
• doradztwo dotyczące pozyskania środków unijnych na założenie i rozwój firmy

– Zacznij z nami swoją działalność! W pełni wyposażone biuro, opieka merytoryczna, usługi księgowości, prawne i informatyczne – a to wszystko już od 160 zł miesięcznie! Skontaktuj się z nami i przekonaj, że rozpoczęcie działalności może być łatwiejsze niż Ci się wydaje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy – zachęcają przedstawiciele Inkubatora.

Więcej o Inkubatorze:
FB: Inkubator Przedsiębiorczości Kędzierzyn-Koźle
www: kkip.com.pl
Kontakt: biuro@kkp.p.pl / Numery telefonów: +48 530 263 583, + 48 530 732 029

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj