Muzeum Ziemi Kozielskiej doczekało się własnego Znaczka Turystycznego

2

Odwiedzający zabytkowe mury Muzeum Ziemi Kozielskiej będą mogli je opuścić z wyjątkową pamiątką. Nasza placówka dołączyła do organizacji zrzeszającej blisko 6 tysięcy instytucji w całej Europie, Rosji i USA,  posiadających swój własny Znaczek Turystyczny. To także gratka dla kolekcjonerów, którzy zwiedzają najciekawsze zabytki na mapie naszego kraju.  

Znaczek Turystyczny to okrągły, drewniany krążek przedstawiający miejsce, do którego dotarł turysta. Jest pamiątką i zarazem potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego samego znaczka. Posiada on swój indywidualny numer oraz wizerunek zabytku. Medalion kozielskiego muzeum został opatrzony numerem 915. To także sposób na promocję obiektu.

Znaczek można nabyć w recepcji Muzeum Ziemi Kozielskiej w cenie 7 złotych. Więcej informacji o projekcie na stronie https://www.znaczki-turystyczne.pl/

2 KOMENTARZE

  1. Znaczek, potwierdzenie, że się było w tym czymś. Dramat! A co tam jest do zobaczenia, kilka zakurzonych eksponatów niewiadomego pochodzenia. I ta czarna dama, ona wręcz odstrasza, osobowość wielka, ona ma minę muminka, okropność!

Skomentuj