Muszla koncertowa w kozielskim parku zyska widownię. Ruszają prace budowlane

15

Muzyka odzyska swoje miejsce w kozielskim parku. Poza słowikami koncerty będą mogły także zagrać lokalne kapele. Ruszają prace związane z budową widowni przed muszlą koncertową.

Miejsce dla publiczności pozwoli w przyszłości organizować kolejne imprezy na łonie natury. Mieszkańcy z obiektu w nowej odsłonie skorzystają już tego lata.

To kolejny etap rewitalizacji kozielskiego parku. Warto przypomnieć, że niedawno przeprowadzono remont alejek, na których pojawiły się nowe ławki. Obecnie o estetykę i bioróżnorodność na Plantach dba ekipa prowadząca nasadzenia.

15 KOMENTARZE

  1. W imieniu Kozielskiego Kółka Degustatorów Nalewek dziękuję! i proszę nie zapomnieć wyciąć kilka drzew które wyrosły niezgodnie z planami UM Nowosielskiej żeby ekipa od bioróżnorodności miała robotę

  2. Przyjdzie widownia z targowej pić piwo, żreć hot-dogi i słonecznik na nowych wygodnych ławkach to muszla zasłuży na swoją nazwę…

  3. No tak najpierw odnowiono ścieżki, postawiono ławki a teraz ciężki sprzęt wszystko rozjeździe. A tak na marginesie!!! Po wielkości ogrodzonego terenu to dużych koncertów tam raczej się nie planuje, ciekawe ile miejsc siedziacych będzie w mieście niemożliwości.

  4. Tu chyba nieco KK24 przesadziła i cytaty z powyższego artykułu: ….To kolejny etap rewitalizacji kozielskiego parku. Warto przypomnieć, że niedawno przeprowadzono remont alejek, na których pojawiły się nowe ławki. Obecnie o estetykę i bioróżnorodność na Plantach dba ekipa prowadząca nasadzenia. … Po pierwsze to były liczne zgłoszenia że wbudowano pierwotnie za mało ławek. Po drugi gdzie są te ekipy które mają dokonać nasadzeń i same sadzonki ? A po trzecie jedni wyjcy latem do nocy grają na wyspie a teraz ta muszla koncertowa nie przepraszam toaletowa… Tak bo niedawno parę dni temu tam jeszcze młodzi gniewni się nieźle bawili. Oczywiście policji chociaż niedaleko nie było a o straży miejskiej już nie wspomnę. Już tylko sobie wyobrażam kto tam wystąpi. Znakomity zespół cyganów z Targowej „Butciawe”. Obok jest ohydny plac zabaw rzekomo monitorowany… Może cas coś z tym zrobić. A tak przy okazji tej ekipy na zdjęciu. Niech ruszą swe tyłki po ulicach Starego Miasta i zobaczą ulice Poniatowskiego czy Złotniczą, a o Planetorza nie wspomnę.

  5. Nigdy już nie będzie tak jak kiedyś było, nie będzie wesołego miasteczka , wojskowej grochówki i straganów oraz wspaniałych imprez.

Skomentuj