Multiring w Kędzierzynie-Koźlu przetestuje zwycięzca programu „Ninja Warrior Polska”

3
Jakub „Gładki” Zawistowski przetestuje kędzierzyński multiring.

Multiring dostał zielone światło od inspektorów nadzoru. Teraz swoje „odbiory techniczne” przeprowadzą miłośnicy ćwiczeń na wolnym powietrzu. Na urządzeniu w Parku Orderu Uśmiechu można już organizować pierwsze treningi.

Sprzęt umożliwia zrealizowanie całej gamy nowych i bardzo popularnych ostatnio form ruchu takich jak street workout czy crossfit. Budowa multiringu to inicjatywa samych mieszkańców, która wygrała głosowanie w Budżecie Obywatelskim. Uzupełnieniem urządzenia są ławki, kosz na śmieci i stojaki na rowery.

Jak w pełni wykorzystać potencjał multiringu wszyscy zainteresowani będą mogli się dowiedzieć pod koniec marca. Urządzenie osobiście przetestuje Jakub „Gładki” Zawistowski. Zwycięzca pierwszej edycji programu „Ninja Warrior Polska” oraz wicemistrz Europy w biegach przeszkodowych (OCR) poprowadzi trening dla chętnych. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zobacz zdjęcia obiektu

3 KOMENTARZE

  1. Zniszczą każde miejsce w tym Pierdziszewie. Taki fajny park kiedyś był. A teraz to jakiś plac zabaw i jeszcze kolejne żelastwo postawili. Jakby nie było innych miejsc na ten cyrk.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj