Multiring w Kędzierzynie-Koźlu prawie gotowy. Tor przeszkód, na którym każdy może się sprawdzić

12

W Parku Orderu Uśmiechu powstała nietypowa konstrukcja – to multiring, tor przeszkód znany ze zdobywających coraz większą popularność biegów ekstremalnych. Wkrótce zostanie oddany do użytku.

Multiring jest stalową konstrukcją z wytyczonym torem o licznymi przeszkodami, które pokonuje się nad ziemią. Konstrukcja stanęła w przy placu zabaw w Parku Orderu Uśmiechu. Jest to zadanie wybrane przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego Kędzierzyna-Koźla.

Konstrukcja, jak i dopasowanie przeszkód, pozwala ćwiczyć technikę pokonywania przeszkód, koordynację ruchową, wzmacniać mięśnie górnej obręczy, barków, ramion, siłę chwytu jak i mięśni głębokich brzucha i pleców.

12 KOMENTARZE

  1. Jestem załamany, na co poszły publiczne pieniądze… Kto na to głosował? Czy grupa głosujących nie była typowana i celowana? Dlaczego wydano masę pieniędzy na coś, co posłuży promilowi mieszkańców dzielnicy?? To skandal.

  2. Uważam, na podstawie tej defraudacji publicznych pieniędzy, że szary człowiek nie powinien mieć prawa głosu w takich sprawach. Może zostać łatwo zmanipulowany i naciągniety na podpis, podczas gdzy inni mieszkańcy nawet nie wiedzą o projekcie. Nagłośnię sprawę w ogólnopolskim mainstreamie, będzie beka z koziołkowa znowu…

  3. same place zabaw i siłownie. A przejście na Piastach, gdzie potrącono śmiertelnie kobietę- nadal niedoświetlone. Żal mi radnych, żal mi tego systemu, który pozwala na taką rozrzutność…

  4. To, ze na piastach przejście nie doświetlone to powinno być robione z pieniędzy miasta od razu !!!! A nie ze srodkow obywatelskich. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i itp to nie powinno być to wogule poddane pod głos tylko robione podobnie chodniki itp. BUDZET OBYWATELSKI SLUZY DO POPRAWY ZYCIA OBYWATELI I JAK UZNALI W TAMTEJ DZIELNICY, ZE TO IM SIE PRZYDA TO CZEMU NIE. to ułamek kwoty która ma miasto a wy zamiast na radnych i miasto jedziecie po mlodych czy obywatelach. Ogarnijcie się.

  5. A co z chodnikami np. na Starym Mieście ulice Złotnicza, Poniatowskiego, Planetorza czy Sybiraków ?
    Może p. prezydent Nowosielska zamiast błyszczeć w obecności mediów i przecinać wstęgi przeszłaby się po okolicy rynku i urzędu miasta…. Zobaczyć jak to wszystko wygląda rzeczywiście. A radni i władzunia powinni zrobić kontrolny spacer po terenie danej dzielnicy zamiast spotykać się w siedzibach rady osiedli (bezcelowo). Zobaczyliby jaki jest burdel w KK.

  6. Mieliśmy taki…, analogiczny na Lompy, jak byłem dzieciakiem. „Samolot”. Fajna rzecz dla poćwiczenia sprawności.

  7. Gadają głupoty. A na piastach kto zgodził się na drugą tężnie? Facet miał już sprzęt zakupiony i siedział z nim kilka lat i się z miastem ugadal już wcześniej. Więc co za głupoty piszą że to mieszkańcy wybierają. To bogacze wybierają dla mieszkańców! Te głosowania to jedna wielka ściema.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj