Multiring w Kędzierzynie-Koźlu prawie gotowy. Tor przeszkód, na którym każdy może się sprawdzić

12

W Parku Orderu Uśmiechu powstała nietypowa konstrukcja – to multiring, tor przeszkód znany ze zdobywających coraz większą popularność biegów ekstremalnych. Wkrótce zostanie oddany do użytku.

Multiring jest stalową konstrukcją z wytyczonym torem o licznymi przeszkodami, które pokonuje się nad ziemią. Konstrukcja stanęła w przy placu zabaw w Parku Orderu Uśmiechu. Jest to zadanie wybrane przez mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego Kędzierzyna-Koźla.

Konstrukcja, jak i dopasowanie przeszkód, pozwala ćwiczyć technikę pokonywania przeszkód, koordynację ruchową, wzmacniać mięśnie górnej obręczy, barków, ramion, siłę chwytu jak i mięśni głębokich brzucha i pleców.

12 KOMENTARZE

  1. Jestem załamany, na co poszły publiczne pieniądze… Kto na to głosował? Czy grupa głosujących nie była typowana i celowana? Dlaczego wydano masę pieniędzy na coś, co posłuży promilowi mieszkańców dzielnicy?? To skandal.

  2. Uważam, na podstawie tej defraudacji publicznych pieniędzy, że szary człowiek nie powinien mieć prawa głosu w takich sprawach. Może zostać łatwo zmanipulowany i naciągniety na podpis, podczas gdzy inni mieszkańcy nawet nie wiedzą o projekcie. Nagłośnię sprawę w ogólnopolskim mainstreamie, będzie beka z koziołkowa znowu…

  3. same place zabaw i siłownie. A przejście na Piastach, gdzie potrącono śmiertelnie kobietę- nadal niedoświetlone. Żal mi radnych, żal mi tego systemu, który pozwala na taką rozrzutność…

  4. To, ze na piastach przejście nie doświetlone to powinno być robione z pieniędzy miasta od razu !!!! A nie ze srodkow obywatelskich. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i itp to nie powinno być to wogule poddane pod głos tylko robione podobnie chodniki itp. BUDZET OBYWATELSKI SLUZY DO POPRAWY ZYCIA OBYWATELI I JAK UZNALI W TAMTEJ DZIELNICY, ZE TO IM SIE PRZYDA TO CZEMU NIE. to ułamek kwoty która ma miasto a wy zamiast na radnych i miasto jedziecie po mlodych czy obywatelach. Ogarnijcie się.

  5. A co z chodnikami np. na Starym Mieście ulice Złotnicza, Poniatowskiego, Planetorza czy Sybiraków ?
    Może p. prezydent Nowosielska zamiast błyszczeć w obecności mediów i przecinać wstęgi przeszłaby się po okolicy rynku i urzędu miasta…. Zobaczyć jak to wszystko wygląda rzeczywiście. A radni i władzunia powinni zrobić kontrolny spacer po terenie danej dzielnicy zamiast spotykać się w siedzibach rady osiedli (bezcelowo). Zobaczyliby jaki jest burdel w KK.

  6. Gadają głupoty. A na piastach kto zgodził się na drugą tężnie? Facet miał już sprzęt zakupiony i siedział z nim kilka lat i się z miastem ugadal już wcześniej. Więc co za głupoty piszą że to mieszkańcy wybierają. To bogacze wybierają dla mieszkańców! Te głosowania to jedna wielka ściema.

Skomentuj