Mrozu porwał publiczność. Tłumy podczas piątkowego koncertu. Dni miasta Kędzierzyn-Koźla. ZDJĘCIA

9

Moc wrażeń, świetna zabawa i niesamowite koncerty! Tak w skrócie możemy podsumować muzyczny piątek podczas dni Kędzierzyna-Koźla. Na występ Mroza przyszły prawdziwe tłumy, a ten nie zawiódł swoich fanów. 

9 KOMENTARZE

 1. Fajnie było, i prawie wszystko ok..prawie bo się zastanawiam po co tam była ta ochrona?? Wiadomo że młodzież jak wypije to szaleje ale po koncercie młodzież się tłukła obok sceny co prawda za siatka na oczach ochrony a oni nic z tym nie zrobili nawet jak ktoś krzyczał pomocy wezwijcie ochronę,wezwijcie pomoc bo jeden z młodzieży miał padaczkę leżąc na chodniku a mimo to było na oczach ochrony to ludzie postronni musieli interweniować… Powinni ochronę pociągnąc do konsekwencji bo po to oni tam sa a nie do stania po to by stali i to mnie zrazilo na dniach miastach gdyż poczułem kompletnie niebezpieczny na takiej imprezie masowej…

  • A gdzie policja ? Wylewanie pomyj na ochronę jest co najmniej nie na miejscu. Ochrona ma konkretne zadanie np. zabezpieczać występujących od hołoty która nie potrafi się zachować. Alkohol jest dla ludzi a nie bydła. Bo bydło pije wodę. Poza tym ludzie też mogą a nawet powinni interweniować. Co ciężko było wezwać pogotowie. Lepiej samemu na to patrzyć i krytykować. Więc czemu nie wezwałeś policji ? Oni mogą i mają takie uprawnienia by w takich sytuacjach interweniować.

   • I właśnie ludzie interweniowali ,wołali o pomoc ochronę zwłaszcza że było to na ich oczach by interweniowali ale oczywiscie ochrona nie zareagowała a wręcz sie odwróciła udając niewidomych i głuchych A dla przypomnienia: podczas trwania imprezy masowej obowiazkiem ochrony jest uwzględniać wiele potencjalnych zagrożeń: zamach terrorystyczny, pożar, rozboje albo użycie środków pirotechnicznych. Podsumowując, można powiedzieć, że do ich podstawowych kompetencji należy dbanie o porządek, kulturę i dyscyplinę na terenie wydarzenia masowego.

    • Przepraszam bardzo czy zna pan obowiązki i zakres czynności ochrony ?
     A czemu pan nie interweniował dzwoniąc na policję ? Może jeszcze raz przeczyta pan ze zrozumieniem poprzednią odpowiedź nim się zacznie pan wymądrzać.
     Widać że pan jest przedstawicielem populacji która na wszystkim się zna i wszystko wie lepiej.

Skomentuj