Możesz zdecydować, jaki film zobaczysz w kinie. W kinie „Twierdza” rusza nowy cykl seansów

0

Kto nie lubi wracać do starych ulubionych filmów? A móc obejrzeć je ponownie w kinie, to już prawdziwa frajda. W kozielskiej „Twierdzy” możemy zobaczyć filmy, które już były wyświetlane, lub te, które nie miały okazji pojawić się na wielkim ekranie. 

„Kino na bis” to niespodzianka dla mieszkańców miasta przygotowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, umożliwiająca obejrzenie starszych filmów w kinie „Twierdza”.

– Mamy tylko dwie sale kinowe, przez co nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkich interesujących filmów, o które pytają nasi widzowie. „Kino na bis” powstało po to, aby pokazywać w nim filmy na specjalne życzenia widzów, czasem będzie to powtórka z DKF w Kinie Chemik, czasem coś zupełnie nowego – mówi Ariadna Miernicka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Każdy mieszkaniec może zgłosić film, który chciałby obejrzeć na adres [email protected]. O tym, czy zostanie wyświetlony, zdecyduje Miejski Ośrodek Kultury, biorąc pod uwagę dostępność danej produkcji.

Seanse będą wyświetlane w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 19. Bilety w cenie 12 zł.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj