„Możemy odbić Kędzierzyn-Koźle dla Andrzeja Dudy”. Violetta Porowska gościem Studia KK24.pl

44

Posłanka i szefowa Prawa i Sprawiedliwości na Opolszczyźnie Studio KK24.pl odwiedziła w drodze powrotnej z placu budowy obwodnicy północnej, gdzie w obecności ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka właśnie została wbita pierwsza łopata. Violetta Porowska skomentowała wynik pierwszej tury wyborów i zdradziła plany na ostatnie dni kampanii:

44 KOMENTARZE

 1. Kobieto, ty sama się odbij, ale od ściany. Przez twoje dziwne decyzje i działania PiSu tu już nie ma. Trudno to będzie posklejać, ale warunek jest jeden: Porowska MUSI odejść! Mądrzy ludzie, podejmujący mądre decyzje poradzą sobie w K-K. Ty nie przeszkadzaj.

  • @ z K-K chciałbyś wskoczyć na miesjce Pani Poseł, bo jesteś taki mądry niesłychanie, taki który zawsze podejmuje (nie)mądre decyzje? Kim jesteś, człeku ze masz takie parcie na „szkło”, że masz czelność wchodzić Panu Prezesowi w „buty”?Chyba jednak za maluczki jesteś na tego typu posunięcie i ciągle zapominasz, że w przestrzeni internetowej nie ma ANONIMOWOŚCI!
   Szefowej struktur wojewódzkich okręgu 21 należy życzyć wytrwałości, gdy ma tylu wrogów wokół siebie, którzy jak te wyleniałe sępy czekają na każde „potknięcie” szczególne te wydumane, w chorych umysłach gotowych posklejać to co jest całe, co przynosi efekt jakim jest wygrana Prezydenta Andrzeja Dudy w pierwszej turze wyborów w naszym powiecie.

   • Porowska nie obawia się o potknięcie bo nic nie robi. Na szczęście w najbliższym czasie nie będzie wyborów, więc i ona nie pojawi się w kedzierzynie

    • Jak to nic nie robi, jeździ po całej Polsce i zawsze jest w pierwszym rzędzie na spotkaniach wyborczych PAD jako miejscowy zwolennik.

  • Rafał Trzaskowski: ”najpierw trzeba odbić urząd prezydenta, a później rząd.”

   Przecież to język Rafała Trzaskowskiego :)

 2. Jaka szkoda, że Viola wpięła sobie tylko dwie brochy. Na szczęście jako posłanka dostała nagrodę i wybrała się wreszcie na zakupy. Już nie łazi w tych przyciasnych żakiecikach. Alina, bierz z niej przykład! I kup se nowe rajtki, bo ci ostatnio oko poszło.

  • Heheh, poszła w większy rozmiar… PiS to stan umysłu, takiego człowieka z kompleksami, któremu zwolniono hamulec wstydu. Taka jest demokracja mój głos furumowego idioty i PiSowca znaczy tyle samo. A jak wiemy to już jest rasa Panów, jeszcze trochę i autobusy będą miały klimatyzowany przedział nur fuer PiS.

 3. Ta pani może odbić bilet w komunikacji miejskiej…. Znowu wszędzie się pojawia i straszy swym wizerunkiem. Walka o miejsce „człowieka pod żyrandolem”… PISowczyki kupują ludzi za 500 plus, 13 emeryturę, bon turystyczny 500 zł na dziecko…. Aha jeszcze walka o wozy strażackie. Gmina ,która najwięcej odda głosów na A.Dudę otrzyma nowy wóz strażacki. Ewidentne przekupstwo. POwczyki nie lepsze pomysł p. Trzaskowskiej 200 zł do emerytury za poród dziecka…. Skąd wezmą pieniądze na swe idiotyczne obietnice ? PIS już rozdaje 500 plus , bony i 13 emerytury. Ale żeby komuś dać, trzeba komuś zabrać. Polska i tak jest na skraju bankructwa. Te fanaberie polityków będą spłacać pokolenia. Lecz mamy ślepe politycznie do tego skłócone społeczeństwo. Wzajemne oskarżenia i nienawiść właśnie zaślepiają im zmysły.

 4. od Kędzierzyna Koźla niech Duda trzyma się z daleka, a w pierwszej turze głosy opozycji rozdzieliły się na kilku kandydatów a Duda jest sam

 5. Słowo „odbić” wskazuje, że Pani Porowska z Opola traktuje Kędzierzyn-Koźle i jego mieszkańców w kategorii łupu politycznego, który ma nadzieję – jak lennik swojemu wasalowi – sprezentować politycznym zwierzchnikom, w tym Andrzejowi Dudzie. Nie jestem zaskoczony, takie myślenie jest typowe dla pisowskich aparatczyków.

  • Rafał Trzaskowski: ”najpierw trzeba odbić urząd prezydenta, a później rząd.”

   Słowo „odbić” wskazuje, że Pan Trzaskowski traktuje Polskę i jego mieszkańców w kategorii łupu politycznego, który ma nadzieję – jak lennik swojemu wasalowi – sprezentować politycznym zwierzchnikom, w tym Tuskowi czy innemu budce. Nie jestem zaskoczony, takie myślenie jest typowe dla peowskich aparatczyków.

 6. Ale jaja kobieto co Ty wygadujesz?!?! Bo na Witkową do Krapkowic to kto niby pojechał? Ludzie z Krapkowic? Ekipa z K-K liczyła tam chyba pół autokaru. hahahhahahahhaha

 7. Sny o potędze tej pani. Wielka, to może i jest, ale tylko jeśli chodzi o mniemanie, aspiracje, parcie na szkło i gabaryty.

 8. Wiolka nie lej wody, że starałaś się o obwodnicę w Kędzierzynie-Koźlu. Inni maja coś do powiedzenia na ten temat.

 9. Grażyna nie produkuj się jesteś monotematyczna i wypisujesz na jedną modę mdłe historyjki. Weź się lepiej do robótek na drutach i pij herbatę z cytryna, będziesz zdrowsza.

  • Kochanieńki jaki rozmiar skarpet nosisz? Moża Grazyna, może Sabrina a może Margerita ci zrobią ciepłe skarpeteczki? Coś chyba jednak jest na rzeczy, że przebierasz „nóżkami” w kolejce po władzę…najpierw w powiecie , później w województwie a później może po prezesurę w Warszawie.Opamiętaj się, nie siej w sieci języka nienawiści do PiS.Więcej szacunku dla Szefowej struktur wojewódzkich, bo to nie tylko Kobieta ale i Poseł na Sejm RP.

   • Chyba jednak te dyrdymały wypisuje Grażyna. Prawdopodobnie mamy do czynienia z zaburzeniami radze idź do lekarza, albo weź Relanium może trochę pomoże. Jako pomagierka kariery nie zrobisz. Koleżanki ci nie pozwolą.

 10. Mi też się właśnie ODBIŁO po bigosie, jak wiecie jestem na lazurowej Riwierze ale jak Prawdziwy Polak zabrałem słoiki, bo nie będę jadł przecież osmiorniczek…

  • Ty nie jesteś >Rychu, taki lepszy Ryszardmimnie<, bo tak jest prawidłowo w języku polskim. Ucz się od lepszych. Bierz przykład z wykładowcy akademickiego Rafała Trzaskowskiego, zobacz jego składnię, akcent. Poznaj choć jeden obcy język, by nie być gorszym od dukającego po angielsku Dudy, bo Trzaskowskiego nie dogonisz – zna pięć obcych języków.

   • Przestało mi się już odbijać, teraz już działa na mnie i napędza Zwiebel und Knoblauch.. A to wypada znać bo Angela przelewy w € robi.

 11. Wystarczy przeczytać umieszczone powyżej wypowiedzi, żeby potwierdzić trafność osądu wyrażonego przez Jarosława Kaczyńskiego o „chamskiej hołocie”.
  Zwolennicy POKOnanych, przeczytajcie swoje fekalia, a zrozumiecie dlaczego należy POkazywać wam środkowy palec!

  • Według Trzaskowskiego stosowanie wulgaryzmów do innej osoby to wolność słowa lub jak kto woli wypowiedzi :))

  • Fekalia się wącha a nie czyta. Choć jaka szkoda, że ty możesz swoje czytać na tym zużytym papierze toaletowym wystającym ci z głowy

   • Czy ktoś jeszcze wśród komentujących jest koprofilem? Może zabawiamy się razem – takie fekalia party? Alina, chcesz spróbować?? Ewentualnie ten typ „niech żyje” :)) też się nada…

 12. Rafał Trzaskowski: ”najpierw trzeba odbić urząd prezydenta, a później rząd.”

  To dla tych, co się zbulwersowali słowem ”odbić’.’

 13. Szanowni komentatorzy, proszę pozwolić na jedno pytanie – ” …Ulżyło ? ” Jeśli tak to mamy jeden pozytywny aspekt Państwa wypowiedzi. Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam.

  • @Janie Onufry Zagłobo i tu się z tobą zgodzę -„ulżyło” tym co nienawidzą PiS, Pani Poseł, sympatyków PAD, ale zakładam, ze czkawką się to niektórym odbije bo taka jest polityka „podjazdowa” – na szczyt wspinasz się długo, ale spadasz bardzo szybko. To bardzo brutalna lekcja pokory, która zmusza , byśmy – obserwując upadki innych – zapytali samych siebie, co dla nas jest w życiu najważniejsze, jaka jest nasza hierarchia wartości. Czy przez przypadek nie uwierzyliśmy, że splendory tego świata to realny budulec, na którym można zbudować swoje życie? Kariera zaś na psytym koniu jedzie- o tym muszą pamiętać, szczególnie ci co podkładają „świństwo za świństwem”” szefowej struktur w Opolu.

   • Grażyna daj sobie już spokój z tym pisaniem banialuków. Lepiej zrób w Radzie dla mieszkańców coś pożytecznego. Dotychczas praktycznie zero działalności.

 14. Pani Porowska , może najpierw wbije pani do głowy swojej pupilce Kukolce, żeby łaskawie wywiesiła plakaty PAD na szybach swojego lokalu. Jak ta pani chce na przekonać i nam wmówić, że jest z PiS skoro działa na korzyść PO? Ale wyście się tam wszystkie wybrały i dobrały.

 15. Odnośnie wyborów i wywiad pani poseł Porowskiej…… Dlaczego ta kobieta kłamie .Odwiedziłem 8 lokali wyborczych po wyborach . I różnica w głosach ponad 100 na korzyść Trzaskowskiego . Ta pani kłamie

Skomentuj