Motocykliści zorganizowali w Kędzierzynie-Koźlu imprezę połączoną ze zbiórką krwi. Akcja „Motoserce”. ZDJĘCIA

5

Już po raz trzynasty motocykliści zrzeszeni w klubie motocyklowym Troopers Of Highways MC Poland współorganizują wydarzenie na kozielskim rynku. Akcja „Motoserce” wspiera krwiodawstwo w Polsce.  

W Kędzierzynie-Koźlu odbyła się dziś akcja honorowego oddawania krwi. „Motoserce” to wydarzenie koordynowane przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych, którego celem jest zwrócenie uwagi na brak cennego daru, jakim jest krew w polskich szpitalach oraz propagowanie idei krwiodawstwa.

Na rynku w Koźlu stanął specjalny autobus, w którym prowadzony był pobór krwi. Odbyły się również koncerty zespołów Honker & Road Rock i Sztywny Pal Azji, a dla najmłodszych przygotowano interaktywny program estradowy „Jedziemy na olimpiadę”, prowadzony przez grupę Frutaki.

Dużą popularnością wśród mieszkańców cieszył się symulator dachowania, dzięki któremu można było na własnej skórze poczuć, co dzieje się w trakcie koziołkowania samochodu. Uczestnicy wydarzenia mogli także podziwiać wystawę oryginalnych pojazdów i motocykli.

5 KOMENTARZE

  1. Brawo, jak patrzę na te tłumy nieprzebrane ludzi chętnych do oddania krwi to jestem w szoku ze ta służba zdrowia jeszcze funkcjonuje, może trzeba było bardziej nagłośnić imprezę bo ja dowiedziałem się o niej w poniedziałek.

  2. Subkultura motocyklowa nie cieszy się zbyt wysoką estymą…

    Czy to jeden z dawców tak się spieszył, że nie wyhamował przed rondem i władował się w auto z trójką dzieci w środku, główką się władował? Szkoda człowieka, szkoda czasu na objazdy, szkoda nerwów krwi już nie odda. Straż, policja, prokurator mają robotę a rodzina nie ma auta bo zabrany, bo się spieszył??? qrła

    Obwodnica to teraz droga szalenie nerwowych ludzi, żal mi was jak siedzicie na zderzaku, mrugacie, wyprzedzacie na || ciągłej, żal. Motocyklistów to pomijam milczeniem, bo szkoda mi przycisków klawiatury.

  3. Przykro się robi jak się patrzy na zdjęcia. Widać, że Panowie i Panie się napracowali przy organizacji ale mieszkańcy Miasta Możliwości mieli inne plany.

  4. Marlena -jest sezon urlopwy, nie będzie ktoś urlopu przerywał bo akurat sobie motocykliści tak wymyślili . A tak z innej beczki -MOTOCYKLIŚCI trochę kultury na drogach, a nie wyprzedzanie na podwójnej ciągłej lub po pasie awaryjnym

Skomentuj