Motocykliści rozpoczęli sezon wspólnym ogniskiem i zbiórką karmy dla przytuliska w Dębowej

3

W sobotę na kozielskiej wyspie motocykliści ze stowarzyszenia TM Volni spotkali się, aby rozpocząć sezon motocyklowy i wesprzeć przytulisko dla zwierząt. Łamią stereotypy i promują wspólną oraz bezpieczną jazdę.

Spotkanie przy ognisku zorganizowało stowarzyszenie TM Volni Chapter Kędzierzyn-Koźle, a z zaproszenia skorzystali również niezrzeszeni. Głównym celem imprezy było rozpoczęcie sezonu motocyklowego oraz zbiórka na rzecz przytuliska dla zwierząt w Dębowej.

Spotkaliśmy się na przystani Szkwał. Z uwagi na rozpoczynający się sezon motocyklowy, zorganizowaliśmy ognisko – nie tylko dla motocyklistów. Promujemy bezpieczną jazdę, jednak staramy się również działać charytatywnie, stąd wpadliśmy na pomysł, że wesprzemy przytulisko dla zwierząt – mówi Jarosław Hołda, prezes stowarzyszenia TM Volni Chapter Kędzierzyn-Koźle.

Podczas trwania imprezy zebrano kilkadziesiąt kilogramów karmy oraz koce dla zwierząt. W najbliższym czasie, zebrane dary przekazane zostaną do przytuliska. Członkowie TM Volni Chapter Kędzierzyn-Koźle zapraszają na spotkania z motocyklistami na kozielskim rynku, których cykl rozpocznie się w kwietniu.

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj