Mostek w zabytkowym parku w Sławięcicach doczekał się remontu. Prace trwają

11

Mostek nad Kłodnicą w zabytkowym parku w Sławięcicach jest niezwykle urokliwym miejscem. To dlatego wielu fotografów realizuje tu sesje w plenerze. W najbliższym czasie nie będzie to możliwe, gdyż konstrukcja przechodzi remont. Później jednak prezentować będzie się on jeszcze piękniej.

W tym tygodniu rozpoczął się remont kładki dla pieszych i rowerzystów w zabytkowym parku w Sławięcicach. Modernizację obiektu prowadzącego do ulicy Sadowej zlecono po przeprowadzeniu cyklicznego przeglądu. Spacerowicze będą mogli ponownie skorzystać z mostka po 7 września.

 

11 KOMENTARZE

 1. A propos parku czy też Plantów Kozielskich. Niedawno skończono przebudowę lecz ktoś nie przemyślał kwestii ławek. Jest ich mniej i do tego podwójnie osadzone. Jest to głupie rozwiązanie i w tym miejscu apeluje do władz aby poprawiono ten błąd – czyli rozstawiono ławki pojedynczo i by było ich więcej.

 2. Taki stary jesteś że tyle ławek potrzebujesz?
  To może siedź w chałupie. Niekiedy i milion dwieście ławek w parku nie starczy, gdy nadchodzi kres jestestwu.

  • Do podszywającego się pode mnie… rzekomego KATa. Bezczelny małoletni gość ,który ma jeszcze mleko pod nosem i do tego nawalone w pieluszce kradnie cudze nicki i wypisuje podpisując się nimi różne obrzydliwe komentarze. Lecz nie stosuje głupcze pewnych znaków, wyrazów itd. I co ? Biedny mały psycholku bawi cię to ? Bo tak na prawdę śmieszne to nie jest. Lepiej przygotuj się do szkoły może cię czegoś nauczą chociaż jak można zauważy do tej pory nic nie nauczyli. Boś tuman ! I dla tego w przyszłości będziesz psie kupy zbierał bo do niczego więcej się nie nadajesz.

   • No bo ja na przykład zbieram psie kupy i jest mi z tym bardzo do twarzy jak pewnie wszyscy można zauważy. Może kiedyś jeszcze wrócę do kopania rowów ale to jak już się wyleczę co oczywiście nie będzie łatwe!

    • Do bezczelnego małolata kradnącego nicki, a teraz posługującego się mym, nickiem KAT. Zbieraj sobie te psie kupy i kop sobie rowy mnie to nie interesuje. Tylko nie wiem czemu jesteś małolacie o niski ilorazie inteligencji na tyle bezczelny ,że kradniesz mój nick i się nim posługujesz.. Dzieciaku jesteś śmieszny ale jakakolwiek polemika z tobą nie ma sensu. Tylko czy ty to zrozumiesz ? Najpierw nieudolnie parodiowałeś innych teraz mnie… Szkoda gadać miernoto.

Skomentuj