MOSiR wydłuża godziny otwarcia basenu w Azotach. Wodne okko czynne codziennie do 19.30

5

Dobre wieści dla amatorów kąpieli i wypoczynku nad wodą. Od dziś basen zewnętrzny w Azotach będzie otwarty do 19.30.

Uruchomienie basenu zewnętrznego w ramach kompleksu Wodne okko nastąpiło w sobotę. Pierwotnie miał on być otwarty w tygodniu od godziny 12 do 18, a w weekendy startować dwie godziny wcześniej.

Dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, który zarządza obiektem poinformował o wydłużeniu godzin jego pracy. Każdego dnia basen zewnętrzny będzie czynny do godziny 19.30, nie zmieniają się godziny jego otwarcia. Te ulegną skorygowaniu po zakończeniu roku szkolnego – w wakacje basen będzie czynny każdego dnia od godziny 10.

Zwykły całodniowy bilet wstępu na basen zewnętrzny kosztuje 9 zł, bilet ulgowy 6 zł, dzieci do lat 3 wchodzą za złotówkę. Trzy godziny przed zamknięciem basenu bilet normalny będzie natomiast kosztował 6 zł, a ulgowy 4 zł. Są zniżki dla grup zorganizowanych i rodzin. Kliknij, aby wyświetlić pełny cennik.

5 KOMENTARZE

 1. Beznadziejne godziny otwarcia . Rodzic z dzieckiem może przyjść tylko na chwilę bo jeśli ma na drugą zmianę to nie zdąży nawet się zamoczyć a po przyjściu z dniówki również ten czas jest zbyt krótki biorąc pod uwagę obowiązki domowe . Sądzę, że od 10.00-20.00 byłoby zdecydowanie lepiej . W Zdzieszowicach od 11 a kolejka długa na 50 m . Wcześniejsze godziny otwarcia to byłby śmiech na sali. Cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

 2. Chyba komentarze negatywne sa usuwane … bo pewien trafny i rozpisany znikł.
  Tak czy inaczej caly projekt to porażka:
  – marne atrakcje (dla dzieci do lat 10 i dla ludzi w podeszłym wieku jak na filmie)
  – oddzielenie parawanem basenu od miejsc do opalania to tez pomyłka (czuje sie jak bym w chalasliwym miejscu na trawie leżał) swych pociech nie mozna obserwować
  – sposob poboru oplat jest z tamtego wieku…gdzie mozliwosc wykupienia biletu online i wejscia bez kolejki
  …eh…pozdrowienia dla moderatorów :)

Skomentuj