Kto chętny na biznes przy basenie? MOSiR szuka najemcy dla kawiarni w Wodnym Okku

15

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu ogłosił przetarg na wynajem lokalu użytkowego w powstającym kompleksie basenowym na osiedlu Azoty.

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, kompleks basenowy w Azotach byłby gotowy już w listopadzie 2017 roku. Firma Erbud, która rozpoczęła inwestycję zeszła z placu budowy w sierpniu 2018 roku. Urząd miasta musiał znaleźć firmę, która dokończy inwestycję, a ta w międzyczasie znacząco podrożała. Ostatecznie zamiast planowanych 20,5 milionów złotych, koszty realizacji zadania zbliżą się do 40 milionów złotych.

Nowy wykonawca wznowił prace kilka miesięcy temu. Część odkryta basenu ma zostać oddana do użytku w czerwcu, reszta na przełomie lata i jesieni. Przy otwartych basenach powstanie zaplecze gastronomiczne. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił przetarg na wynajem lokalu usługowego, składającego się z kuchni i pomieszczeń magazynowych oraz otwartego tarasu.

Lokal użytkowy zlokalizowany jest w budynku szatniowo-sanitarnym, położonym na terenie strefy basenów otwartych (zewnętrznych) Kędzierzyńsko-Kozielskiego Centrum Aktywności „Wodne oKKo”, przy ul. Mostowej 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Składa się z baru zewnętrznego wraz z pomieszczeniami kuchennymi, gospodarczymi, pomocniczymi, socjalnymi, sanitarnymi o łącznej powierzchni 46,6m2 oraz tarasu zewnętrznego, konsumpcyjnego, niezadaszonego o łącznej powierzchni 71,8m2.

Przetarg w formie licytacji ustnej na najem lokalu odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2019 r. w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Grunwaldzkiej 71 w Kędzierzynie-Koźlu o godz. 9 i zostanie przeprowadzony przez komisję przetargową powołaną przez dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Szczegóły dotyczące przetargu na stronie: http://bip.mosirkk.pl/index.php?id=15&id2=13

15 KOMENTARZE

 1. Eeee,tam. Taki biznes. Biznesmany właśnie nabyli krówki, świnki, zapylili kochane żoneczki po raz piąty i kase mają. Głupi by tam robił.

 2. w Rudzie Śląskiej jest basen-aquapark, gdzie tamtejszy mosir sam prowadzi zaplecze gastronomiczne,
  co przekłada się na wysoką jakość przekąsek, posiłków w połączeniu z przystępną ceną.

  Zaplecze gastronomiczne ma być zachętą do wykupienia rodzinnego całodniowego biletu.
  i da się.

 3. Wiem kto to wynajmie. Ta firma co robi bulletea i lody. Normalny, niesieciowy przedsiębiorca padnie po kwartale. No to juz wiemy, teraz inne tematy proszę.

  • Przetarg jest ustny, w formie licytacji. Masz kasę, pomysł i doświadczenie? Nikt nie broni Tobie stanąć do przetargu. Nie? Jesteś nieudacznikiem wylewającym swoje żale w internecie? Przynajmniej nie siej defetyzmu.

    • o to mi chodzi, że chrzanisz bez sensu jakobyś znał wynik przetargu.
     Żyjesz za 2500+? czyli potwierdziło się, że jesteś nieudacznikiem ćwoku.

     • O co ci chodzi? Zobaczysz. Jesteś z urzedu? Tym bardziej pocałuj mnie w d…. Jarek mi daje 2500, a ty na to robisz. I kto jest frajerem? Za mniej niż 6k nie wychodzę z łożka.

  • Po Tobie widać, że albo miałeś słabych nauczyli, albo jesteś tak beznadziejnym przypadkiem nieuka, że najlepsi profesorowie nie daliby rady.

 4. Jacy wy jesteście ludzie zjebani, rzygać się chce jak się patrzy na te wasze ciągle ubliżanie drugiemu, wymądrzanie, trolowanie itd. Dziwicie się, że większość histori Polski jesteśmy ruchani przez wszystkich dookoła ale to jest w dużej mierze dlatego że ta zawiść, zazdrość, ciągle podkładanie kłód pod nogi zaślepia nas a inni to wykorzystują.

Skomentuj