MOSiR przekłada Bieg Koziołków. Impreza została przeniesiona na sierpień

0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu poinformował o zmianie terminu 10. edycji Biegu Koziołków.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu podjął decyzję o przeniesieniu „X Biegu Koziołków pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle” z planowanego terminu 23.05.2020 r. na dzień 22.08.2020 r. (z możliwością kolejnej zmiany terminu bądź odwołania), w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Powodem decyzji jest minimalizowanie zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Wpłaty dokonane przez zawodników zarejestrowanych i posiadających opłacony pakiet startowy zostaną zaliczone na poczet udziału w biegu w nowym terminie. Zawodnikom, którym nie odpowiada nowy termin biegu wpłaty zostaną zwrócone na nr rachunku bankowego, z którego dokonano wpłaty na podstawie deklaracji zwrotu wpłaty, którą należy przesłać na adres e-mail: sport@mosirkk.pl do dnia 30.04.2020 r. z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia, daty i wysokości wpłaty. Niezgłoszenie deklaracji zwrotu będzie równoważne z akceptacją udziału w „X Biegu Koziołków pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle” w nowym terminie, czyli w dniu 22.08.2020 r.

– Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników imprezy „X Biegu Koziołków pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle” organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu jest dla nas, organizatorów najważniejsze. Podejmując decyzję o przeniesieniu terminu biegu prosimy zawodników oraz kibiców o wyrozumiałość – deklarują organizatorzy biegu.

Skomentuj