Morderstwo na Pogorzelcu. Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla zasztyletowała partnera

9

Makabryczne sceny rozegrały się w nocy z piątku na sobotę w jednym z mieszkań na osiedlu Pogorzelec. Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla zamordowała swojego partnera.

O całej sprawie jak na razie wiadomo niewiele. Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla w nocy z piątku na sobotę zasztyletowała swojego partnera. Kilka godzin wcześniej między obojgiem miało dojść do awantury, jak dowiadujemy się nieoficjalnie, mężczyzna od dłuższego czasu miał znęcać się nad swoją partnerką. Gdy zaatakował ją po raz kolejny miarka się przebrała. Po zamordowaniu mężczyzny kobieta sama miała zgłosić się na policję.

Do dzisiejszego wieczora nie udało nam się uzyskać oficjalnego stanowiska ze strony kędzierzyńsko-kozielskiej policji. Więcej informacji na temat zdarzenia jutro.

9 KOMENTARZE

  1. A nie mogła po prostu odejść? Przynajmniej by nie musiała ponosić teraz konsekwencji. Szkoda jej życia przez takiego gnoja.

  2. Musiała być już w ciężkim stanie,że siē dopusciła takiego czynu..szkoda że wcześniej nikt tego nie zauważył i nie pomógł tej kobiecie..:/

  3. co jeden to o wszystkim wiedział i trzyma stronę zabójczyni. Ale jak to u katoli, sprawa rodzinna niech jest załatwiana w domu. Nikt nie poszedł z tym na posterunek żeby założyli niebieską kartę, a sam dzielnicowy też zza papierów nic nie zauważył. Księdzu na kolędzie pewnie pobłogosławił i dał obrazek oczekując koperty więc 100% wykonał.
    Koleżanki z pracy pewnie o niczym nie słyszały ani nie widziały. Ot Polska rzeczywistość.

  4. To w takim razie dlaczego ta Pani nie założyła niebieskiej karty ? Z tego co wiem zostawiła męża i dwójkę dzieci dla tego faceta którego zabiła masakra …

    • To jakie wartości przekazywała młodym osobom w swojej szkole? Pewnie tak jak ksiądz mający na boku babkę, grzmi co niedziela o tym, że młodzi żyją ze sobą bez ślubu.

Skomentuj