Mniej niż co trzeci egzamin praktyczny kończy się sukcesem. Statystyka zdawalności szkół z naszego powiatu

4

Trzynaście szkół jazdy z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego znalazło się w zestawieniu zdawalności przygotowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu.

W całym ubiegłym roku w kędzierzyńsko-kozielskiej filii WORD przeprowadzono 4454 egzaminów teoretycznych oraz 7496 egzaminów praktycznych. W przypadku najpopularniejszych egzaminów na kategorię B zdawalność egzaminów teoretycznych wyniosła 47,8 proc. a praktycznych kształtowała się na poziomie 28.9 proc.

Poniżej prezentujemy wyniki zdawalności uzyskane przez kursantów w drugim półroczu 2022 roku. UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

4 KOMENTARZE

  1. A i tak debili przepuszczają. Jedzie taki np. i włącza kierunkowskaz jadąc prosto!!! Już był bezpośrednio z tego powodu w Śródmieściu wypadek! Debilki.

  2. A może tak prowadzący kursy przyłożyli by się do swojej pracy i uczyli jeżdżenia a nie toczenia się między rondami. W ten sposób nikt o zdrowych zmysłach nie zostanie kierowcą a efekty nauki widzimy na drzewach i w rowach.

  3. Egzaminatorzy z WORD najpierw strajkowali bo domagali się podwyżek skąd na to brać najlepiej oblać egzamin następny kosztuje 200 zł. I w tym cała filozofia

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj