Młodzieżowa rada miasta Kędzierzyna-Koźla w komplecie. Ostatnia radna złożyła ślubowanie

1

Młodzieżowa Rada Miasta obraduje w pełnym składzie. Swoje ślubowanie na ubiegłym posiedzeniu złożyła Wiktoria Rynkiewicz. Ostatnim przedstawicielem tego gremium została reprezentantka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte.

Gratulacje złożyła jej osobiście prezydent Sabina Nowosielska, która przysłuchiwała się także obradom młodego pokolenia. W związku z powiększeniem się Młodzieżowej Rady Miasta jej członkowie przyjęli uchwały poszerzające składy komisji problemowych. Uczniowie debatowali również nad objęciem patronatem inicjatywy swoich rówieśników z I Liceum Ogólnokształcącego oraz wysłuchali sprawozdania z delegacji MRM z wyjazdu na konferencję „Młodzi w Demokracji”.

1 KOMENTARZ

 1. Ci młodzi ludzie jeszcze nie wiedzą, że należy trzymać się blisko z WŁAŚCIWĄ władzą.
  Tak np ten brat komedianta głównego milicji, no ten Granatnikov (Szymczyk). Już wiecie kto, to jego brat brał udział w VATowskim przekręcie. No i co?
  I
  Nic, jest na wolności ale jego podopieczni siedzą … za szefa.
  Więc młodzieży polska, to jest przykład uczciwości w naszych szeregach, my PiS uczciwie nikomu z naszych nie damy zrobić krzywdy. Pamiętajcie o tym przy najbliższych wyborach. Zaprowadź dziadka i babcię na wybory, przekonuj rodziców do nas.
  Ewentualnie Konfederacja, bo ona nam pomaga i po wyborach my PiS ich zrobimy jak Kukiza zrobiliśmy, zeszmacimy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj