Młodzi mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla spotkali się z mundurowymi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie

4

Na bezpieczeństwo na drogach wszyscy mamy wpływ! Podczas debaty z młodzieżą policjanci nie tylko przestrzegali i tłumaczyli, ale co ważne, pokazywali w praktyce, do czego może doprowadzić nieodpowiedzialne zachowanie.

– Nie tylko bezpieczeństwo na drogach, ale też bezpieczeństwo w sieci było tematem spotkania z młodzieżą. Bądźmy czujni, przestrzegajmy seniorów i nie podejmujmy decyzji pod wpływem emocji – ostrzegali funkcjonariusze policji w Kędzierzynie-Koźlu, którzy mieli okazję wysłuchać uwag młodych mieszkańców miasta i powiatu.

W spotkaniu z młodzieżą wziął udział Paweł Masełko – Starosta Kędzierzyńsko-Kozielski, a także komendant powiatowy Hubert Adamek.

4 KOMENTARZE

  1. Czyli dalej barany będą chodzić po przejściach w przekonaniu że mają zawsze pierwszeństwo a place zabaw i wypoczynku będą dewastowane bo nikt nie odważył się poruszyć niewygodnych tematów. Do czego to wszystko zmierza? Za chwilę zaczynają się wakacje a policja dalej nic z tym nie robi.

    • Realista sam czasem jesteś baranem chodzącym po chodnikach czy przejściach dla pieszych. To że ludziska nie uważają bo wina leży po obu stronach. Kierowcy olewają i jadą niezatrzymując się przed przejściem. Piesi bezmyślnie wpadają na nie…. ale mają pierwszeństwo zgodnie z kodeksem.

  2. To musiało być bardzo ważne spotkanie, skoro był tam pan Starosta, Komendant i troje innych policjantów. Może wpłynie to spotkanie na młodych, żeby nie wjeżdżali rowerami pod ciężarówki, bo mają „prawo”.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj