Młodzi ludzie z Kędzierzyna-Koźla nakręcili film o przestępstwach seksualnych. Premiera już niebawem

20

Pedofilia to temat często zamiatany pod dywan, temat, o którym nie mówi się głośno, jednak oni postanowili się z nim zmierzyć i przedstawić w filmie. Młodzież z Kędzierzyna-Koźla w swojej produkcji ukazuje traumym, z jakimi walczą ofiary pedofilów, oraz walkę o sprawiedliwość. 

Kamil Kania to niezwykły szesnastolatek z Kędzierzyna-Koźla, który wspólnie z grupą przyjaciół nakręcił film poruszający trudny temat, jakim jest pedofilia. Film „Nadopiekuńczy” będzie można zobaczyć na platformie YouTube na kanale Kamila Kani.

Talent Kamila dostrzeżono już w szkole podstawowej, kiedy jako 12 latek wygrał szkolny konkurs filmowy. Nauczycielka zasugerowała mu szkołę filmową, był to dla Kamila sygnał, że to, co robi jest dobre i postanowił się w tym rozwijać.

Młody reżyser ma na swoim koncie kilka filmów, najnowsza produkcja to „Nadopiekuńczy”. Zrealizował ją wspólnie z przyjaciółmi, młodzieżą z Kędzierzyna-Koźla.

Film „Nadopiekuńczy” jest o przestępstwach seksualnych, porwaniach i traumach u ofiar, które zostały skrzywdzone przez pedofilów. Historia opowiada o detektywie Maksymilianie Misiewiczu pragnącym złapać pedofila Tobiasza Chojkę, gdyż on skrzywdził jego 4-letnią siostrę Hanię. Pomysł na stworzenie filmu zrodził się w październiku 2020 roku, dlatego że czytałem mnóstwo wiadomości o przestępstwach seksualnych wobec dzieci w Polsce, a uważam, że krzywda wyrządzona dzieciom jest najgorszą rzeczą na świecie – mówi Kamil Kania.

W dzisiejszych czasach, gdzie coraz liczniejszym gronem odbiorców w internecie jest młodzież, pokazaliśmy, że nawet w trudnej pandemicznej rzeczywistości i kryzysie gospodarczym młodzież z Kędzierzyna-Koźla tworzy ambitne, świeże projekty filmowe – dodaje.

Premiera filmu już 27 sierpnia o godzinie 19.00 na kanale YouTube na kanale Kamila Kani.

 

20 KOMENTARZE

  1. Następni sobie zabawę znaleźl w kręcenie filmów. Same gwiazdy w tym mieście możliwości. Ciekawe co kolejny reżyser wymyśli. Może jakąś kreskówkę o tym dziadostwie w Benzen City.

    • przeczytałeś artykuł? jeśli tak, to doskonale wiesz, że nigdzie nie ma miejsca o Kościele. jeśli nie, zapoznaj się z artykułem.

  2. To pewnie przez to że dzisiejsi młodzi szkalują naszego wielkiego papieża polaka. Takim to sie powinno wrócić służbe wojskową!!!!

  3. Niech nakreca film gdzie i kto „trawke” i inne 2 cudownosci” w szkole sprzedaje .Albo gdzie mozna zamowic ?
    To bedzie zapewne ich ostatni film albo ?

  4. Czy ktoś ocenił (nie ocenzuwał) ten film pod względem faktycznym i merytorycznym? Czy może to kolejna zabawa młodych w starszych?

Skomentuj