Młody mężczyzna obnażał się przed dziećmi. Został ustalony i odpowie przed sądem

0

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla odebrali wczoraj kilka sygnałów o młodym mężczyźnie, który na osiedlu Pogorzelec obnażał się przed dziećmi. Ekshibicjonista został zatrzymany kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu, a mundurowi skierowali wniosek o ukaranie go do sądu.

Sygnały o mężczyźnie, który jeździł grafitowym fordem fiesta i obnażał się przed dziećmi spłynęły do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu wczoraj około godziny 14.30.

– Ze zgłoszenia wynikało, że na osiedlu Pogorzelec porusza się samochód osobowy, którego kierowca obnaża się przed idącymi chodnikiem dziećmi. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce i po penetracji okolic zatrzymali opisanego przez zgłaszających mężczyznę – relacjonuje mł. asp. Małgorzata Cisowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Zatrzymanym okazał się być 24-letni mieszkaniec powiatu, który nie zamieszkuje na terenie miasta. Mężczyzna za popełniony czyn odpowie przed sądem. – Mamy nadzieję, że sprawa została definitywnie załatwiona i pan nie dopuści się więcej podobnych czynów – dodaje mł. asp. Małgorzata Cisowska.

Skomentuj