Młody kierowca z narkotykami zatrzymany w centrum Kędzierzyna-Koźla

2
Archiwum/ilustracja.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i kierował samochodem, który nie był dopuszczony do ruchu. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godziną 21:00. Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy, patrolując centrum Kędzierzyna-Koźla, zwrócili uwagę na osobowego opla, którym podróżowali młodzi ludzie.

Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 24-letni kierowca nie posiada prawa jazdy, a dodatkowo pojazd, którym kierował, nie miał ważnych badań technicznych.

W trakcie wykonywanych czynności uwagę funkcjonariuszy przykuł dobiegający z pojazdu charakterystyczny zapach marihuany i nerwowe zachowanie kierowcy.

Podczas przeszukania 24-latka oraz auta funkcjonariusze znaleźli zielony susz. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że była marihuana. 24-latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

2 KOMENTARZE

Skomentuj