Młoda kobieta zaatakowana na parkingu podziemnym. Agresorzy w BMW zajechali jej drogę

9

Nasza czytelniczka została zaatakowana na podziemnym parkingu galerii handlowej w Kędzierzynie-Koźlu. Zdecydowała się nagłośnić sprawę, aby zwiększyć szanse na odnalezienie napastników.

Zdarzenie miało miejsce 10 stycznia około godz. 16.30. Pani Ewa, wsiadając do swojego samochodu, zauważyła młodych mężczyzn, którzy stali w pobliżu i drwili sobie. Gdy chciała odjechać, ich BMW zajechało jej drogę. Wtedy wyskoczyło z niego dwóch mężczyzn, którzy wybili szybę w aucie kobiety. Następnie BMW pośpiesznie odjechało. Jak na razie udało się ustalić jedynie, że początek numeru rejestracyjnego BMW to OKR.

Sprawa została zgłoszona policji, która wystąpiła do administratora budynku o udostępnienie zapisów monitoringu. Czynności trwają.

Pani Ewa poszukuje świadków. Prosi, aby osoby, które widziały zajście lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawców kontaktowały się z policją pod numerami 997 lub +48 774724666 / +48 774724645.

9 KOMENTARZE

  1. I jak zwykle OKR, OST, niedawno jeden z tych bambrów przerysował mi samochód i chciał odjechać, ale się mu ten manewr nie udał. Powinni zostawiać samochód na rogatkach miasta i z buta do centrum

    • Tam jedynie muzyczka dobrze funkcjonuje.Pisane było kiedyś na tym forum, że muzyczka ta skutecznie zagłuszy nawet wołanie o pomoc, ale znaleźli się tacy którzy tę przepowiednię skrytykowaqli.

Skomentuj