Młoda kobieta weszła do jeziora, żeby targnąć się na swoje życie. Uratował ją przypadkowy świadek

11

Do mogącego zakończyć się tragicznie wydarzenia doszło w piątek na jeziorku „Kuźniczka”. Młoda kobieta targnęła na swoje życie, jednak próbę samobójczą udaremnił spacerujący tamtędy świadek.

W miniony piątek na jeziorku „Kuźniczka” doszło do próby samobójczej. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że młoda kobieta weszła do wody, ale w porę zauważył to przechodzący tamtędy świadek. Wyciągnął kobietę i wezwał odpowiednie służby.

W piątek otrzymaliśmy zgłoszenie o próbie samobójczej, którą udaremnił przechodzień. Do młodej kobiety wezwano karetkę pogotowia ratunkowego – mówi starszy sierżant Monika Frąckowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

11 KOMENTARZE

 1. Ludzie niepotrzebnie tak się przejmują. Chyba, że to była choroba, depresja, zaburzenia osobowości, dopalacze. Polska jest teraz taka piękna i silna, zawsze można ją poprosić o pomoc.

 2. Skąd tam tyle drzew i szuwar, toż to bajoro a nie jezioro które pamiętam z dzieciństwa. Katastrofa jak mozna było zniszczyć tak piękny obiekt wypoczynkowy.

 3. W sumie powinno być „chciała targnąć się na swoje życie”. Bo wg notatki przypadkowy przechodzący był Chrystusem.

 4. Rychu,zna się także na psychiatrii,potrafi zanalizować i wytłumaczyć nawet tak poważny przypadek jakim jest próba samobójstwa.
  Jego zakres wiedzy jest powalający na kolana,od wędkarstwa po medycynę i energetykę jądrową itp itd.
  Geniusz się marnuje w K-K a powinien być prezydentem wszechświata.
  Megaloman zasr…

  • Doceniam tak dokładną analizę i to że zawsze czytasz Rycha, ba nawet z niecierpliwością czekasz i kręcisz kółkiem myszy by zapoznać się z przekazem dnia. Wiem, że się nie zgadzasz i o to mi właśnie chodzi, TY MASZ się ze mną nie zgadzać !

   • Ja zawsze z tobą zgadzam się. Jesteś moim idolem. Czytam twoje teksty z zapartym tchem. Jesteś SUPER.

 5. Gdy zrobi się b.ciepło to dużo ludzi wchodzi do jeziora i będzie chciało popełnić zbiorowe samobójstwo,tak wynika z tekstu”że młoda kobieta weszła do wody…)Czuwaj!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj