Mistrzyni Olimpijska rywalizowała w Zakrzowie. Międzynarodowe zawody w ujeżdżeniu CDI Zakrzów 2022

3

W Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie zakończyły się zorganizowane przez LKJ „Lewada” największe w Europie Centralnej halowe Zawody Międzynarodowe w Ujeżdżeniu CDI-W, w czasie których zawodnicy mogli zdobywać kwalifikacje do przyszłorocznego Finału Pucharu Świata.

Znakomicie zaprezentowały się zawodniczki „Lewady” startujące we wszystkich kategoriach wiekowych, a w całej imprezie wystartowało aż 60 zawodników z kilkunastu krajów, takich jak: Australia, Austria, Czechy, Dania, Finlandia, Niemcy, Grecja, Indie, Izrael, Litwa, Łotwa, Holandia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Tajlandia. – Na CDI można było obejrzeć start Ingrid Klimke, niemieckiej zawodniczki jeździectwa, złotej medalistki olimpijska z Pekinu. To niebywałe, że do Zakrzowa udało się ściągnąć tak wielu zawodników z całego świata – podkreśla Andrzej Sałacki.

Przy okazji tak wysokiej rangi zawodów świętowano także 5-lecie istnienia międzynarodowej organizacji Central European Dressage, mającej istotny wpływ na rozwój europejskiego ujeżdżenia,  której twórcą i współzałożycielem jest trener kadry narodowej i trener klubu LKJ „Lewada” Andrzej Sałacki.

Komplet wyników znajduje się na stronie internetowej: http://cdizakrzow.com/

 

3 KOMENTARZE

    • Mają problem, co jest lepsze Oktoberfest czy możliwość obejrzenia startu Ingrid Klimke, niemieckiej zawodniczki jeździectwa, złotej medalistki olimpijskiej z Pekinu.
      Według mnie to stawiają na Oktoberfest. To takie swojskie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj