Mistrzowie podziękują kibicom! Autobus z siatkarzami Grupy Azoty ZAKSY przejedzie ulicami miasta

15

Superpuchar, Puchar Polski, tytuł wicemistrza Polski, awans do wielkiego finału Ligi Mistrzów – sezon 2020/2021 był wyjątkowy dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Nie wszystkim pięknym momentom mogli towarzyszyć kibice, dlatego teraz jest znakomita szansa na spotkanie z drużyną i świętowanie udanej passy.

Grupa Azoty ZAK S.A. – główny sponsor i właściciel klubu – zaprasza wszystkich miłośników siatkówki do wyjścia naprzeciw Zaksobusowi, na pokładzie którego znajdą się nasi wspaniali, utytułowani zawodnicy. Nagrodźmy brawami tych, którzy zafundowali kibicom z naszego miasta ogrom sportowych emocji. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 4 maja. Sprawdź, gdzie będzie nas można spotkać w Twojej okolicy: https://goo.gl/maps/fPPxmZ6jGd1BJjZE6

TUTAJ znajdziesz link do wydarzenia na Facebooku

Weź ze sobą klaskacz, szalik, trąbkę lub inne akcesoria, by okazać poparcie ukochanej drużynie! Przed wyjazdem do centrum Kędzierzyna-Koźla drużyna pojawi się w siedzibie Grupy Azoty ZAK S.A., gdzie oficjalnie paradę rozpocznie spotkanie z zarządem Spółki. Następny odcinek trasy będzie przebiegał przez zakład.

Przy Hali Śródmieście ZAKSA spotka się z przedstawicielami Klubu Kibica.
Na trasie na kibiców będą czekać niespodzianki. Zapraszamy!

UWAGA: Podczas wydarzenia prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, w tym utrzymanie dystansu społecznego i stosowanie maseczek ochronnych.

Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.

15 KOMENTARZE

 1. Szanowna Redakcjo,
  Jak już kopiujecie tekst to dodajcie chociaż datę wydarzenia.
  Musiałem przeczytać całość nie interesującego mnie tekstu zarządu sponsora, żeby odnaleźć link i przeczytać datę wydarzenia.
  Kibicuję siatkarzą, nie zarządowi.

  • Kibic już napisał – to dla nich impreza, nie dla nas :)
   Wiesz trzeba wyspać się, przyjść, parę rozmów towarzyskich, pokazać się. Wieczorem zapewne mała imprezka na zamknięcie sezonu. :)

 2. Trzeba iść oddać honor,to pierwsza i pewnie ostatnia już taka okazja w mieście możliwości ,niezależnie od wyniku sobotniej konfrontacji trzeba chłopakom podziękować.Wszystkie ręce na pokład.Niech wyjdzie całe miasto

 3. Wszędzie na świecie kibice dziękują swoim mistrzom za zdobycie tytułu i tylko w mieście niemożliwości jest odwrotnie mimo że żadnego meczu nie można było zobaczyć na żywo. Szkoda że nie udało się utrzymać mistrzowskiego składu no ale cóż kasa żądzi i nie ma czegoś takiego jak przywiązanie do barw.

 4. Teraz w ZAK, dzięki Kamskiemu pracuje kupa ludzi z Nysy i Opola (dla tubylców nie ma pracy) więc po co jeździć po zakładzie? Oni się nie cieszą, bo to rywale K-K.

Skomentuj